סטיבן ברחוויין חתם בטוטנהאם, קבאני יעבור ל-MLS?סקוטי ווילבקין חתם לשלוש שנים נוספות במכבי ת''אאמאדו סוקונה עבר להפועל כפ''ס, בנג'מין קוקו לפ''תמומחי ה-Winner: מכבי ת''א תנצח את הפועל ב''שהפועל ב''ש: שיר צדק חוזר לסגל אחרי תקופה ארוכהאוהדי יונייטד זרקו רימוני עשן על ביתו של אד וודוורדבראיינט ואשתו סיכמו: לא נטוס לעולם במסוק ביחדפלדין: ''המוות של קובי? עדיין קשה להאמין שזה קרה''ניצחון תשיעי רצוף למילווקי, בוסטון גברה על מיאמימילאן בחצי גמר הגביע עם 2:4 על טורינו בהארכה
המפגש היום (דוברות מנהלת הליגה)

יו''ר המנהלת כלפון: ''יש לנו אמון מלא בסגל השופטים''

חמישי | | 19:40    מאת מערכת ישראל ספורט

מנהלת הליגות ערכה מפגש יזום עם בעלי הקבוצות במהלכה שוחחו הצדדים מתוך רצון להתייעל ולהשתפר. היו''ר: ''על השופטים לזכור כי בעלי מועדונים משקיעים מכספם וממרצם''. תירוש: ''האיגוד ימשיך להתמקצע''

מנהלת הליגות ערכה היום (חמישי) מפגש יזום עם בעלי הקבוצות, הנהלת איגוד השופטים וסגל שופטי ליגת הבורסה לניירות ערך. מהמנהלת נמסר כי "המפגש הישיר איפשר לצדדים לנהל שיחה כנה ופתוחה על נושאים מקצועיים באופן פורה וחיובי מתוך רצון להתייעל ולהשתפר".

יו"ר המנהלת, ארז כלפון, אמר: "יש לנו אמון מלא בסגל השופטים. אני מצפה כי בעלי מועדנים ידעו לשמור על כבוד השופטים, גם אם הם מרגישים שנפגעו מהחלטה שיפוטית כזו או אחרת. יחד עם זאת באותה הנשימה על השופטים לזכור כי בעלי המועדנים משקיעים מכספם  וממרצם בכדורגל הישראלי יכולים וצריכים להעביר ביקורת בונה. עלו כמה נושאים שנבחן את התשובות אליהן ובהקשר זה  גם הנושא של תגבור המצלמות מעבר לתקן שנקבע".

עוד הוסיף כלפון: "ביקשנו מהשופטים כי יקוצר זמן ההחלטה בבואם לבדוק את הפניית שופט המסך ולהקפיד על אחידות בשיפוט על מנת שלא לפגוע בחווית המשחק. כפי שאמרתי תמיד מערכת שיפוט המסך תוציא את הצדק לאור בכדורגל הישראלי. גם אם יש טעויות, אני בטוח שהשופטים ילמדו מהם, תוך הטמעת המערכת בהמשך העונה באופן כזה שמגמת השיפור תימשך".

יו"ר איגוד השופטים, ​רונית תירוש: "המפגש בין השופטים לבעלי הקבוצות היה חשוב להפריה הדדית של שני הגורמים המרכיבים את המשחק. מטבע הדברים, נושא שיפוט המסך היה חלק דומיננטי מהדיון. האיגוד הציג נתונים המראים על שיפור במניעת טעויות קריטיות לעומת העונה החולפת. האיגוד ימשיך להתמקצע ויהיה קשוב לרחשי הלב של הבעלים והמאמנים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות