איביץ': ''מכבי חיפה זה סוג של דרבי, כל משחק קשוח''ערן לוי סוגר חשבון: ''גרמתי לכם לאכול את הכובע''דורסי הפר בידוד, מכבי ת''א שוב נקנסה ב-30 אלף ש''חהרכב חסר לבלבול, המאמן: ''אנחנו תמיד באים לנצח''נשאר במועדון: רמי הדר האריך את חוזהו בהפועל ב''שאבוקסיס גער בשחקנים: ''חשוב להגיע לגמר עם ניצחון''ליגת האלופות: י-ם וחולון בבתים, הפועל ת''א במוקדמותאלטמן ובואטנג בספק לבית''ר י-ם, אך תורגלו בהרכבעשרות אוהדי בית''ר מחו באימון נגד המאמן והשחקניםהמנהלת פנתה לכל הקבוצות: ''אנא גלו אחריות אישית''
חתימת הסכם השת''פ (איגוד הכדורסל)

נחתם הסכם שיתוף פעולה עם איגוד הכדורסל הפולני

חמישי | | 13:57    מאת מערכת ישראל ספורט

האיגוד ממשיך לחתום על הסכמי שיתוף פעולה עם איגודים באירופה. אחרי שלפני מספר שבועות נחתם הסכם עם רומניה, שוויץ וקפריסין, נחתם כעת גם הסכם עם הפולנים, בהמשך לשת''פ מול רוסיה וגרמניה

איגוד הכדורסל ממשיך לחתום על הסכמי שיתוף פעולה עם איגודים באירופה. אחרי שלפני מספר שבועות נחתם הסכם עם רומניה, שוויץ וקפריסין, נחתם היום באיגוד הכדורסל הסכם עם פולין. על ההסכם חתמו עמירם הלוי יו"ר האיגוד וקזימירז מיקוליץ', המנהל המקצועי של האיגוד הפולני, בשמו נשיא האיגוד הפולני רדוסקאוו פיסינויץ'. למעמד החתימה הגיע עופר בוסתן, ראש מנהל הספורט, שנתן את ברכתו להסכם.

על פי הסיכום בין המדינות ביוני יתקיים כנס בינלאומי בקטוביץ' ומאמן ישראלי בכיר וארבעה אחרים יוזמנו אליו, יתקיימו כנס משתוף למנהלים המקצועיים של שתי המדינות בסוף אפריל בארץ, להשתלמות ע"ש יהושע רוזין בדצמבר יגיע מומחה לאימון ילדים, נבחרת הקדטיות של ישראל תצא לטורניר בפולין בקץ הקרוב ובאוגוסט יגיעו ארצה נבחרות הקדטים של פולין והנבחרת עד גיל 17 ויהיו עוד מספר שיתופי פעולה אחרים.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "פולין היא כוח עולה בכדורסל האירופי ורק את אליפות העולם האחרונה בסין סיימה במקום השמיני. בפברואר יפגשו פולין וישראל במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, בבית שכולל גם את רומניה וספרד. ההסכם עם פולין וזה שנחתם לפניו עם רומניה, שוויץ וקפריסין, מצטרפים להסכמי שיתופי פעולה שיש לאיגוד הכדורסל בארץ עם רוסיה וגרמניה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות