סקוטי ווילבקין חתם לשלוש שנים נוספות במכבי ת''אאמאדו סוקונה עבר להפועל כפ''ס, בנג'מין קוקו לפ''תהפועל ב''ש: שיר צדק חוזר לסגל אחרי תקופה ארוכהבראיינט ואשתו סיכמו: לא נטוס לעולם במסוק ביחדפלדין: ''המוות של קובי? עדיין קשה להאמין שזה קרה''ניצחון תשיעי רצוף למילווקי, בוסטון גברה על מיאמימילאן בחצי גמר הגביע עם 2:4 על טורינו בהארכהלא תלויה בעצמה: הפ' חולון הפסידה 83:73 לססאריצפו: תיעוד מיוחד מזירת התרסקות המסוק של קוביסורו חתם בסלטיק: ''המטרה שלי? להיות כמו קאנטה''
חתימת הסכם השת''פ (איגוד הכדורסל)

נחתם הסכם שיתוף פעולה עם איגוד הכדורסל הפולני

חמישי | | 13:57    מאת מערכת ישראל ספורט

האיגוד ממשיך לחתום על הסכמי שיתוף פעולה עם איגודים באירופה. אחרי שלפני מספר שבועות נחתם הסכם עם רומניה, שוויץ וקפריסין, נחתם כעת גם הסכם עם הפולנים, בהמשך לשת''פ מול רוסיה וגרמניה

איגוד הכדורסל ממשיך לחתום על הסכמי שיתוף פעולה עם איגודים באירופה. אחרי שלפני מספר שבועות נחתם הסכם עם רומניה, שוויץ וקפריסין, נחתם היום באיגוד הכדורסל הסכם עם פולין. על ההסכם חתמו עמירם הלוי יו"ר האיגוד וקזימירז מיקוליץ', המנהל המקצועי של האיגוד הפולני, בשמו נשיא האיגוד הפולני רדוסקאוו פיסינויץ'. למעמד החתימה הגיע עופר בוסתן, ראש מנהל הספורט, שנתן את ברכתו להסכם.

על פי הסיכום בין המדינות ביוני יתקיים כנס בינלאומי בקטוביץ' ומאמן ישראלי בכיר וארבעה אחרים יוזמנו אליו, יתקיימו כנס משתוף למנהלים המקצועיים של שתי המדינות בסוף אפריל בארץ, להשתלמות ע"ש יהושע רוזין בדצמבר יגיע מומחה לאימון ילדים, נבחרת הקדטיות של ישראל תצא לטורניר בפולין בקץ הקרוב ובאוגוסט יגיעו ארצה נבחרות הקדטים של פולין והנבחרת עד גיל 17 ויהיו עוד מספר שיתופי פעולה אחרים.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "פולין היא כוח עולה בכדורסל האירופי ורק את אליפות העולם האחרונה בסין סיימה במקום השמיני. בפברואר יפגשו פולין וישראל במסגרת מוקדמות אליפות אירופה, בבית שכולל גם את רומניה וספרד. ההסכם עם פולין וזה שנחתם לפניו עם רומניה, שוויץ וקפריסין, מצטרפים להסכמי שיתופי פעולה שיש לאיגוד הכדורסל בארץ עם רוסיה וגרמניה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות