סיני: ''דגני קיבל כל מה שביקש, עשינו הכל שיישאר''טרגדיה: הסנטר מייקל אוג'ו מת מהתקף לב בגיל 27רן בן שמעון: ''המועדון כבר שבע מקרבות ההישרדות''רשמית: תמיר בלאט יושאל לירושלים מאלבה ברליןאלישע לוי: ''נעשים מאמצים גדולים לחזק את הקבוצה''שרון מימר: ''בונים משהו חדש, מחכים לראות מה יקרה''ללא מאמן: מכבי ת''א - הפועל ב''ש באלוף האלופיםלוזון: ''עדיין מצויים בשלבי הבנייה, חסרים לנו שחקנים''שחקני הפועל חיפה נדרשו לקצץ 15 אחוזים משכרםדיווח ביוון: ''יורגוס דוניס חתם היום במכבי תל אביב''
השופט זיו אדלר אתמול (אסף הופמן)

זעם בנס ציונה: ''מצב מתמשך של קיפוח ע''י השופטים''

חמישי | | 13:01    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי הפנדל השגוי שנשרק לחובתה ב-2:1 מול הפועל חיפה, במועדון הוציא מכתב למנכ''ל האיגוד יריב טפר וכתבו: ''לא נשתוק יותר, לא מוכנים להצטייר כנמושות''. פוקסמן טוען בתוקף: ''לא קראנו לזיו אדלר''

סקציה נס ציונה שוב מתחת לקו האדום, לאחר ההפסד הביתי הדרמטי 2:1 אתמול (רביעי) להפועל חיפה, מפנדל מפוקפק במיוחד בדקה ה-97. בעולה החדשה רתחו מזעם על צוות השיפוט וגם טוענים בתוקף ששופטי ה-VAR קראו לזיו אלדר לבדוק את הפנדל במסך, אך דוד פוקסמן מכחיש: "לא היה ולא נברא". נס ציונה הוציאה מכתב למנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר, עם העתקים למנכ"ל מנהלת הליגות ניקולס לב, סמנכ"ל המנהלת ניר ינקלביץ ויו"ר ההתאחדות אורן חסון.

במכתב נכתב: "בשנים האחרונות הושקעו כספים רבים בענפי הספורט השונים בנס ציונה, וכך גם בקבוצת הכדורגל שהעפילה בסיום העונה החולפת לליגת העל לאחר היעדרות של 51 שנים.  אנו מבקשים להאיר את עיני אוהדי הספורט והתקשורת למצב מתמשך ובלתי נסבל של קיפוח הקבוצה בהחלטות שופטים בחלק גדול ממשחקי הקבוצה מתחילת העונה. להרגשתנו נוצר הרושם שלשופטים קל יותר לשרוק נגד שחקני נס ציונה אך כשהמצב הפוך - קולו של השופט לא נשמע.

מאמן נס ציונה, עמיר תורג'מן (אסף הופמן)
עוד נכתב: "במשחק אתמול עם הפועל חיפה, בדקה ה-96 שרק זיו אדלר לכדור עונשין מ-11 מטרים לאחר כביכול עבירה שנעשתה על ענר שכטר. באוזניו של אדלר שופטי המסך, יגאל פריד ודוד פוקסמן, טענו שההחלטה אינה חד משמעית ושעליו ללכת לבדוק את החלטתו במסך. אך אדלר החליט להימנע מכך למרות חוסר הוודאות, הדקה הקריטית ובקשת שופטי המסך. מדוע בדקה ה-45 דווקא כן החליט ללכת למסך ולשרוק לכדור עונשין והרחקתו של אטו?".

בנס ציונה סיכמו: "מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה לא מוכן להצטייר כ'נמושות הליגה' ולא נשתוק יותר לנוכח שריקות והחלטות של שופטים כאלה ואחרים שידם קלה על 'המשרוקית' במשחקי הקבוצה 'הקטנה והצנועה'. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה משופטי ליגת העל שינהלו את המשחקים בצורה ספורטיבית, הוגנת, ללא מורא וחשש".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות