רשמית: אורן ביטון חתם לשנתיים הבית''ר ירושליםבשתיקה רועמת: השחרור של דור מיכה ועומר אציליכדוריד: רולאנדו פרייטאס מונה למאמן נבחרת העתודהעומרי לוזון חתם במכבי פ''ת, לידור כהן מבוקש בפוליןסלליך בדרך להפועל ב''ש, אצילי ומיכה לא בתכניותב''ש בהלם מהליקויים בטרנר: ''רק בנס לא קרה אסון''ביטון נפרד מהפועל ב''ש: ''הראו לי את הדרך החוצה''יעקב בוזגלו: ''הייתי מקבל בדיוק את אותן ההחלטות''אשר קאסו נבחר לתפקיד יו''ר איגוד הכדורעף בישראליוסטון גברה על מילווקי ויאניס, דונצ'יץ' נכנע לפיניקס
נבחרת ישראל (באדיבות איגוד השחייה בישראל)

מחר: נבחרת השחייה תחל להתחרות באליפות אירופה

שלישי | | 14:03    מאת מערכת ישראל ספורט

את ישראל מייצגות שלוש שחייניות ותשעה שחיינים. באיגוד מציינים כי לא מדובר בתחרות מטרה עבור השחיינים הישראלים, שיתחרו בסוף השבוע הבא בגביע אמסטרדם, המשמשת כתחרות קריטריון אולימפית

שחייני נבחרת ישראל יחלו להתחרות מחר (רביעי) באליפות אירופה בבריכות קצרות בגלאזגו, בתחרות שתיערך חמישה ימים ומביאה אליה את טובי השחייניות והשחיינים מכל רחבי היבשת. את המשלחת כחול-לבן מייצגות שלוש שחייניות ותשעה שחיינים: אביב ברזלי, אנסטסיה גורבנקו, דוד גמבורג, גל כהן גרומי, מירון חרותי, יעקב טומרקין, דניס לוקטב, מיכאל לייטרובסקי, לאה פולונסקי, רון פולונסקי, תומר פרנקל ומרקוס שלזינגר.

מבין חברי המשלחת, טומרקין הוא היחיד שכבר עמד על הפודיום בתחרות האירופית בבריכות קצרות, כאשר זכה בשתי מדליות כסף באליפות שנערכה בנתניה ב-2015. לצדו, שישה (פרנקל, לוקטב, פולונסקי, פולונסקי, גרומי וגורבנקו) אשר זכו במדליות באליפויות אירופה לנוער בשנתיים האחרונות, ועבור חלקם זו הפעם הראשונה בתחרות זו.

יש לציין כי לא מדובר בתחרות מטרה עבור השחיינים הישראלים, שיתחרו בסוף השבוע הבא בגביע אמסטרדם, המשמשת כתחרות קריטריון אולימפית. אולם כפי שציין מאמן הנבחרת, לוקה גברילו: "גלאזגו זו לא המטרה, אבל זו חלק ממנה. כדי להגיע לרמה הגבוהה אנחנו רוצים לשחות מהר גם בתחרויות כאלו".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות