פורבס קבע: רוג'ר פדרר הוא הספורטאי המרוויח בעולםדריכות במכבי תל אביב, דור פרץ יפתח מול הפועל חיפהבארסה תחכה ללאוטרו עד יולי, עסקה בדרך עם יובנטוס?רוסיה: אושרה כניסת קהל עד 10% מתפוסת האצטדיוןדיווח: ''ליברפול לא תוכל לחגוג זכייה באליפות באנפילד''בלבול בהרכב מאולתר: גרשון מגן, ארד קשר, מאיר באגףעומרי אלטמן התאמן, החלטה תתקבל בסמוך למשחקאבוקסיס יפתח עם שלושה בלמים, שהר לא צפוי לפתוחבאיטליה חוגגים את החזרה, בצרפת זועמים: ''אידיוטים''בשל דרישות המשטרה: אירוע של ''לה פמיליה'' בוטל
אוהדי הפועל ירושלים (אילוסטרציה, אתר FIBA)

מנהלת הליגה תעניק בונוס לקהלים שלא יועמדו לדין

שני | | 12:28    מאת מערכת ישראל ספורט

המנהלת הודיעה שתעניק בונוס מיוחד של 10,000 ש''ח לרכישת ציוד עידוד, לאוהדי כל הקבוצות אשר לא יועמדו לדין משמעתי החל מהמחזור הקרוב ועד לסיום העונה. הכסף יועבר לקבוצות ומשם לאוהדים

מנהלת הליגה הודיעה היום (שני) תעניק בונוס מיוחד של 10,000 ש"ח לרכישת ציוד עידוד, לאוהדי כל הקבוצות אשר לא יועמדו לדין משמעתי החל מהמחזור הקרוב ועד לסיום העונה. הכסף יוענק לקבוצות והן תעבירנה אותו לאוהדים.

המנהלת הציבה מצלמות במספר משחקים עד כה העונה, בחלק מהמשחקים נצפו אוהדים יורקים לעבר שחקנים אך בהתייעצות עם תובע איגוד הכדורסל לא הוגשו כנגדם כתבי אישום במקרים אלו בשל העובדה שהיריקות לא פגעו בשחקנים עצמם. מהמנהלת נמסר כי "תמשיך להציב מצלמות בחלק ממשחקי הליגה וזאת במטרה לא להעניש את הקבוצות, אלא להגיע לאוהדים המתפרעים עצמם ולהגיש נגדם כתבי אישום".

עוד נמסר כי "המנהלת תבקש מאיגוד הכדורסל להקל בעונשן של קבוצות אשר ינקטו בצעדים כנגד אוהדיהו המתפרעים. צר לנו כי במספר אירועים חמורים שהתרחשו לאחרונה בבאר-שבע ובחולון משטרת ישראל לא נקטה ביד קשה ולא עצרה אוהדים שהתפרעו,  אנו נדרוש מהמשטרה לנקוט צעדי אכיפה תקיפים יותר ונמשיך לדרוש מבתי המשפט לנקוט בענישה מחמירה כנגד אוהדים שנתפסו".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות