הארי קיין: ''אני לא בטוח שאשאר בטוטנהאם לנצח''רושטו נדבק בקורונה, ''מאושפז במצב קריטי בביה''ח''צפו ב''אימון הוועידה המיוחד'' של שחקני מכבי ת''איונגר: ''צריך ללמוד את המצב'', השחקנים ייצאו לחל''ת?קונטה ופלומיין מסרבים לקיצוץ, בבית''ר י-ם כועסיםאבוקסיס: ''בשורה קשה מאוד לכולם, אני עדיין בהלם''ברקת: ''רואה בזה משבר אמון שאין ממנו דרך חזרה''אלונה ברקת הודיעה: ''אני עוזבת את הפועל באר שבע''''הליגה תפסיד כ-1.2 מיליארד ליש''ט אם לא תחודש''צ'אבי: ''רוצה לעבוד בברצלונה עם ג'ורדי קרויף ופויול''
הגיב לטענות. רוברט מורנו (טוויטר)

מורנו: ''עדיין לא מבין למה לואיס אנריקה לא סומך עליי''

חמישי | | 20:04    מאת מערכת ישראל ספורט

מאמנה לשעבר של נבחרת ספרד הגיב להאשמות נגדו על חוסר נאמנות: ''לואיס אנריקה האשים אותי בדברים מכוערים, זה לא הגיע לי. לא ידעתי בכלל שהוא רוצה לחזור לנבחרת. שמעתי את זה רק מהתקשורת''

סאגת מאמני נבחרת ספרד לא יורדת מהכותרות. יממה לאחר שלואיס אנריקה תקף בחריפות את עוזרו לשעבר רוברט מורנו על כך שהוא לא נאמן ואף הוסיף כי הוא לא רוצה אנשים כאלה בצוות המקצועי, הערב (חמישי) מורנו ענה לדבריו של המאמן הספרדי במסיבת עיתונאים נוספת. כזכור, השניים עבדו במשך שנים ארוכות ביחד, אך היחסים הקרובים עלו על שרטון בשל התנהגותו של מורנו בעת מחלת הסרטן בה לקתה בתו של לואיס אנריקה, חנה, שגם הלכה לעולמה השנה.
 


מורנו אמר הערב במסיבת עיתונאים נרגשת: "אני מצטער על כך שמיהרתי, אבל הייתי חייב לעשות את זה כמה שיותר מהר כי לא רציתי שהזמן יעבור והנושא ישכח. זה רגע מאוד לא פשוט עבורי ולא רציתי להגיע למצב הזה. אני חייב למסור את הגרסה שלי, כי הרבה קטעים חסרים שם. בואו נחזור לעובדות. התחלתי לעבוד עם לואיס אנריקה לפני תשע שנים בברצלונה ב' ואחרי זה המשכנו לרומא. לא רציתי להמשיך שם אבל נשארתי בגללו. משם הלכנו לסלטה ויגו והיו לנו שנים נהדרות ביחד. אף אחד לא ידע כמה זמן תימשך הסיטואציה משפחתית הקשה איתה נאלץ להתמודד אנריקה בזמן שאימן את הנבחרת".
 


מורנו המשיך: לפני הפגישה שנערכה ב-12 בספטמבר הוא אמר לי שעשיתי את כל מה שצופה ממני ושהוא מאוד גאה בי. אחר כך קרה מה שקרה, ושבוע לאחר מכן הלכתי לראות אותו ולתמוך בו. הוא אמר שכולם היו שם בשבילו חוץ ממני, תהיתי מה עשיתי לא בסדר, אבל ידעתי שלואיס רוצה לחזור לנבחרת. נאמן כמו שאני, אמרתי להתאחדות שעלינו לסכים על עזיבתי. אני עדיין לא יודע למה הוא לא רצה אותי איתו, ואני לא יודע אם אדע. אני הראשון ששמח שלואיס אנריקה חזר ובטוח שהוא יכול להוביל את הנבחרת לזכייה ביורו. אני באמת רציתי להתאמן על להיות מאמן, אבל זו הייתה אשליה שלי. אני יכול להגיד עוד, אבל תודה רבה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות