איביץ': '''למה שואלים על עטר, למה לא על בלקמן?''יאניק וילדסחוט: ''אנו נעשה הכל כדי לזכות באליפות''שועה לא הופיע לאימון מכבי חיפה: ''הוא משחק באש''בן ארפה חתם בוויאדוליד, יונייטד תחזיר את אלכסיסקאמבק ענק לרוג'ר פדרר בדרך לחצי גמר אוסטרליהאדארי שוחרר, בלטקסה: ''שמח שידעתי לקום מהטעות''הפועל ב''ש תעמוד לדין בגין קריאות גזעניות מול ק''שלברון נפרד: ''אחי הגדול, אמשיך את המורשת שלך''דונצ'יץ' ודאלאס חזרו לנצח, 50 לגורדון בניצחון יוסטוןבעקבות האסון: נדחה המשחק בין הלייקרס והקליפרס
לואיס אנריקה במסיבת העיתונאים היום (טוויטר)

אנריקה: ''מורנו לא נאמן, לא רוצה לעבוד עם כאלה''

רביעי | | 13:42    מאת מערכת ישראל ספורט

המאמן החדש-ישן של נבחרת ספרד הוצג רשמית בתפקידו ואמר על עוזרו/מחליפו שהודח: ''המצבים בחיים מאפשרים לך להכיר אנשים ולהבין מי באמת חבר שלך ומי לא. לעולם לא הייתי עושה דבר כזה''

הסערה בנבחרת ספרד לא שוכחת. המאמן החדש-ישן של הלה רוחה, לואיס אנריקה, כינס היום (רביעי) מסיבת עיתונאים ובה התייחס למי שהיה במשך שנים עוזרו ויד ימינו, רוברט מורנו. האחרון החליף את אקס ברצלונה כשזה התפנה לטפל בבתו החולה, חנה - שלבסוף נפטרה מסרטן, והיחסים בין שני השותפים הקרובים עלו על שרטון. בשבוע שעבר, רגע אחרי סיום מוקדמות היורו, הודיעה ההתאחדות הספרדית על חזרתו של לואיס אנריקה וסיום דרכו של מורנו.

המאמן החדש-ישן אמר היום: "זהו יום מאוד מיוחד עבורי ועבור משפחתי, אני חוזר הביתה בשביל להשלים את הפרויקט בנבחרת. אני מרגיש שאני צריך לספק הסברים, למרות שהייתי מעדיף לא להיות במצב הזה. המהלך הזה מלווה במחלוקת, אבל היא נוצרה על ידי בן אדם שעבד איתי בצוות הרבה זמן. אני ורק אני אחראי לכך שהוא לא נשאר. ב-12 בספטמבר הוא אמר לי שהוא רוצה לאמן ביורו ושהוא מוכן לחזור לעמדת עור המאמן לאחר מכן. אני מבין אותו וזה לא הפתיע אותי, כי יש לו שאיפות, אבל זו חוסר נאמנות וזה חיסרון רציני מבחינתי. אני לא רוצה לעבוד עם אנשים כאלה".
 


לואיס אנריקה סיפר על מה שקרה בסיום השיחה בינו לבין מורנו: "נפרדנו בצורה מנומסת. אמרתי לו שאני חזק ושהוא לא יהיה יותר בצוות שלי. אחר כך התקשרתי ליתר חברי הצוות ואמרתי להם שלא יפרשו בצורה לא נכונה את מה שאמרתי. זה לא נכון שהתקשרתי לאנשי ההתאחדות וכל השמועות האלה לא נכונות. מההתאחדות התקשרו אליי לקראת סוף אוקטובר והזמינו אותי לפגישה בסראגוסה. ישבתי עם היו"ר רוביאלס ועם המנהל הטכני מולינה ואמרתי להם שהם משוחררים מכל מחויבות שהם חושבים שיש להם אליי. אבל הם רצו שאחזור והבינו ממני שאני אשמח".

"במהלך החיים, סיטואציות שונות מובילות אותך לפגוש אנשים. אתה לומד להבין מי חבר שלך ומי לא", הוסיף אקס ברצלונה, "אני לא גאה באיך שהדברים הסתיימו, אבל אני נרגש מאוד לקראת העבודה שמחכה לי לקראת אליפות אירופה וגביע העולם. אני יכול להגיד אני האחראי היחיד לכך שרוברט מורנו לא ממשיך, לא ההתאחדות. אולי אני לא הדמות של 'הטוב' בסרט, אבל אני גם לא הנבל". 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות