בפעם השביעית בקריירה: ליאו מסי זכה ב''כדור הזהב''נשים: ראשל''צ ספגה הפסד ראשון בליגה, ר''ג ניצחהרונאלדו תוקף: ''השתמשו בי כדי לקדם את כדור הזהב''פורסמו 11 המועמדים לתואר שער השנה של פיפ''אפ.ס.ז' הודיעה: ניימאר ייעדר בין שישה לשמונה שבועותבירם כיאל: ''מפגש עם בית''ר ירושלים זה כמו דרבי''מכבי חיפה גינתה: ''זהו אירוע ונדליזם מכוער ומביש''ח''כ דוידסון: ''אין מתקנים, אגודות, וחינוך לספורט''קומאן: ''אנחנו צריכים נקודות, זה לא קל לשחק בדוחא''מנחם קורצקי הודה: ''כשלא מבקיעים אז זה יושב בראש''
אוהדי מכבי ת''א (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

מכבי ת''א והפועל י-ם יעמדו לדין בעקבות אירועי הגביע

שלישי | | 18:26    מאת מערכת ישראל ספורט

בדו''ח המשקיף נכתב שמכיוון אוהדי מכבי ת''א הושלכו קונפטי וכוס שתייה, אוהדי ירושלים שרו בגנותו של שמעון מזרחי. בנוסף, האוהדים הצהובים יעמדו לדין בעקבות צילומי הטלוייזיה. הגרלת חצי הגמר ב-7 בדצמבר

מכבי תל אביב והפועל ירושלים יעמדו לדין משמעתי על התנהגות אוהדי הקבוצות ברבע גמר הגביע אתמול (שני), במשחק שבו האדומים גברו 90:92 על האלופה. בדו"ח המשקיף גיל עובד נכתב על קונפטי שהושלך מכיוון אוהדי מכבי תל אביב ובהמשך על כוס שנפלה ליד ספסל הפועל ירושלים. האוהדים מהבירה יעמדו על שירת "שמעון מזרחי תתאבד כבר" מכיוון קהל אוהדי ירושלים.

מאוחר יותר, מנכ"ל ירושלים, גיא הראל, הגיש תלונה רשמית נגד האלופה לתובע איגוד הכדורסל, עו"ד טל אור. אל התלונה צורפו סרטוני וידאו ובהם האוהדים הצהובים נראו, לכאורה, מקללים ומבצעים תנועות מגונות בידיהם כלפי השחקנים והצוות המקצועי של ירושלים. בנוסף, נראה, לטענת ירושלים, גם מקל שנזרק מאותו יציע לעבר ספסל הקבוצה, ואשר פגע בפרקט בסמוך מאוד לשחקני הקבוצה מהבירה. בעקבות זאת, החליט תובע האיגוד להעמיד את מכבי תל אביב לדין משמעתי.

אוהדי הפועל ירושלים (עודד קרני, איגוד הכדורסל)
עו"ד טל אור כתב בין היתר: "יש תקנון ויש דוחות שיפוט שעל בסיסם מעמידים לדין. במקרים מסוימים אני מוסמך לדון בתלונות שלא על בסיס הגרומים המצוינים בתקנון. לא הובאו בפני ראיות חותכות לזריקת חפצים נוספים, ברגע שיובאו בפניי ראיות או שיוגשו תלונות, אני אתייחס לזה כמו שהתייחסתי בעבר". כמו כן, למכבי תל אביב וגם לירושלים ניתנה האפשרות להסתפק בתגובה בכתב, והן לא חויבו להגיע לדיון בעניינן.

בנושא אחר, הגרלת חצי גמר הגביע תתקיים במוצאי שבת הבאה (7 בדצמבר) במחצית משחק ליגת העל בין עירוני נס ציונה למכבי ראשל"צ (שיחל בשעה 18:00). משחקי חצי הגמר יתקיימו בהיכל יד אליהו ב-10 בפברואר, ומשחק הגמר ייערך שלושה ימים מאוחר יותר (13 בפברואר).

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות