הולאנד משגע את אירופה, ליברפול נעצרה במדריד0:1 ביתי לאתלטיקו על ליברפול, צמד אדיר להולאנדמכבי פ''ת שוב ניצחה, ראשל''צ ניצלה בתוספת הזמןנבחרת ישראל תמריא לפולין, סורקין ויפתח זיו בחוץברתומאו הכחיש את כל החשדות נגדו: ''שקר מוחלט''מאמן הכדוריד בנו ריינהורן הורשע בשורת עבירות מיןריינייר הוצג בריאל מדריד: ''אני מגשים חלום ילדות''מירי רגב: ''פעלנו על מנת שתקציב הספורט לא ייפגע''הוועדה המקצועית: השער של איתן טיבי נפסל בצדקהחלוצה הצעירה מבנות יקנעם: הכירו את ליהיא דיין
רוברט מורנו (האתר הרשמי)

רוברט מורנו: ''אני מקווה שיעריכו אותי על מה שעשיתי''

חמישי | | 16:28    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שפוטר מאימון נבחרת ספרד רגע אחרי סיום המוקדמות, מורנו התייחס לחברו לשעבר: ''אין לי עניין להיכנס לסחרור של תוכחות והצדקות. המצפון שלי נקי, החוויה שלי בנבחרת הסתיימה והתחילה בטעם חמוץ מתוק''

פרשיית הפיטורים של רוברט מורנו, המאמן שהועזב מנבחרת ספרד בתחילת השבוע, ממשיכה להעסיק בלי הפסקה את התקשורת בספרד. מורנו, שנקרא לנבחרת בשביל להחליף את לואיס אנריקה שעזב בשל מחלתה של בתו, הצליח להעפיל איתה ליורו, ומיד אחר כך קיבל הודעה שהוא מפוטר, ומי שיחליף אותו הוא לא אחר מאשר, לואיס אנריקה שיוחזר לנבחרת. למורנו ואנריקה יש מערכת יחסים ארוכת שנים, כאשר מורנו שימש כעוזרו של אנריקה בכל קבוצותיו, אך היחסים ביניהם התפוצצו לאחרונה. 
 


מורנו אמר היום (חמישי) לתקשורת הספרדית: "אין לי עניין להיכנס לתוך סחרור התוכחות וההצדקות. הסיטואציה היתה מאוד רגישה ונאלצתי לקחת את הנבחרת כשהמטרה הייתה העפלה ליורו. אני חושב שהשגנו את זה בנינוחות. המצפון שלי נקי. זה בלתי אפשרי לרצות את כולם, אבל אני אומר לכם בכנות שאני מכבד את הדעות של כל אחד. תמיד אמרתי שאני איש של מילה, ושלא אהווה מכשול במידה ולואיס אנריקה ירצה לחזור לתפקיד. עשיתי זאת, למרות שהמשמעות של כך היא שאעזוב. אני מאחל לו שיצליח, כי ההנאה שלו תהיה ההנאה של כולנו".

מורנו - שאתמול עוד דווח ב"אס" שהוא מרגיש נבגד ומנוצל - הודה לצוות האימון, להתאחדות ולשחקנים וסיכם: "הניסיון שלי כמאמן ראשי בנבחרת התחיל והסתיים באותו טעם - חמוץ מתוק. מה לגבי העתיד? אני תמיד מסתכל קדימה ומצפה לאתגר חדש כמאמן. כדורגל זו התשוקה שלי ואני מוכן לשלב הבא".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות