ברצלונה מחפשת ניצחון שביעי ברצף לפני הקלאסיקויונתן כהן שוב מחוץ לסגל מכבי ת''א, אלמוג יפתח?רשמית: יורגן קלופ האריך חוזה בליברפול עד 2024עד 2024: סטיבן ג'רארד האריך את חוזהו בריינג'רסשועה פצוע ולא ישחק מול רעננה, מאבוקה יהיה כשירהושג סיכום: הדרבי התל אביבי תקיים כסדרו בשבתאיגוד השופטים: השערים של מכבי ת''א נפסלו בצדקמוקי ובוטבול העפילו לגמרים, אך נפצעו ונאלצו לפרושכוכב: ''נבוא מוכנים למלחמה אמיתית על הנקודות''דיווח: לפפ סעיף סודי בחוזה שמאפשר לו לעזוב בקיץ
ג'רארד פיקה (טוויטר)

פיקה: ''אפרוש רק בברצלונה, אני רוצה לשחק עד 2022''

חמישי | | 15:31    מאת מערכת ישראל ספורט

בלם הקטאלונים התראיין בספרד ואמר: ''אין לי שום כוונה ללבוש מדים של קבוצה אחרת, אני איש ברצלונה כל חיי וכך גם אשאר. המטרה - לשחק היטב עוד 3 שנים''. וגם: ''אובמיאנג מחכה להצעה מבארסה''

תאמינו או לא, אבל ג'רארד פיקה כבר רואה את הסוף. בלם ברצלונה בן ה-32 התראיין היום (חמישי) ל"מונדו דפורטיבו" המקומי, ובו חשף את מועד הפרישה שלו, וגם את המקום. פיקה אמר: "אני רוצה לפרוש בבארסה, אין לי כוונה לשחק עבור שום קבוצה אחרת. האידיאל הוא 2022 אבל אני לא יודע אם הגוף שלי יאפשר לי זאת".
 


הבלם הוסיף: "יש ימים שאני ישן בהם 4 או 5 שעות, אבל בימים של משחקים אני ישן תמיד 10 שעות. אני לא במקרה פה 12 שנים, יש לי שגרה מקצועית שעובדת. האם אני מרגיש יותר נוח תחת ארנסטו ואלוורדה? לא, אני מרגיש תחתיו כמו כל שאר המאמנים. הפילוסופיה שלנו ייחודית כך שרב המאמנים דומים בשיטת האימון שלהם. אנחנו משחקים עם ואלוורדה כמו ששיחקנו עם מאמנים קודמים. גביע דיוויס רק מדרבן אותי להשקיע יותר במגרש הכדורגל. לכל שחקן כדורגל יש תחביבים אחרים חוץ מכדורגל". 
 


בתוך כך, בצוות הניהולי של המועדון עובדים על חיזוק ושם מסקרן שעולה היום הוא של פייר אמריק אובמיאנג, חלוצה של ארסנל, המסרב לחתום על חוזה חדש בקבוצתו ולפי, "ספורט" הקטאלוני הסיבה לכך היא שברצונו להמתין למהלך מצידה של ברצלונה אשר מעוניינת לצרפו. החלוץ בן ה-30, יליד צרפת אשר מייצג את נבחרת גאבון, מחזיק בחוזה עד 2021 בשורות הקבוצה הלונדונית וכעונה וחצי לפני סיומו החליטו בארסנל להגיש לו הצעה להארכת חוזהו אך הוא דחה אותה. 

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות