ברצלונה מחפשת ניצחון שביעי ברצף לפני הקלאסיקויונתן כהן שוב מחוץ לסגל מכבי ת''א, אלמוג יפתח?רשמית: יורגן קלופ האריך חוזה בליברפול עד 2024עד 2024: סטיבן ג'רארד האריך את חוזהו בריינג'רסשועה פצוע ולא ישחק מול רעננה, מאבוקה יהיה כשירהושג סיכום: הדרבי התל אביבי תקיים כסדרו בשבתאיגוד השופטים: השערים של מכבי ת''א נפסלו בצדקמוקי ובוטבול העפילו לגמרים, אך נפצעו ונאלצו לפרושכוכב: ''נבוא מוכנים למלחמה אמיתית על הנקודות''דיווח: לפפ סעיף סודי בחוזה שמאפשר לו לעזוב בקיץ
ייז'י בז'צ'ק במסיבת העיתונאים (הדר סגל)

בז'צ'ק: ''לא פחדנו לבוא, לא היה ספק שנשחק בירושלים''

שישי | | 18:53    מאת רועי ינקלוביץ והדר סגל

מאמן נבחרת פולין הוסיף לקראת המשחק מחר (21:45) מול ישראל בטדי: ''יש לי כבוד לזהבי, אבל לבנדובסקי עדיף. באנו לנצח את המשחק. לישראל יש בעיה מנטלית, משחקת פחות טוב בחוץ''. וגם: מכבי חיפה

אחרי חששות שעלו במהלך השבוע, נבחרת פולין נחתה היום (שישי) בישראל והגיעה ישירות למלון וולדורף אסטוריה בירושלים. מאוחר יותר הגיעו הפולנים למסיבת העיתונאים ולאימון המסכם באצטדיון טדי. האורחים מגיעים למשחק במצב מצוין כאשר הם כבר הבטיחו כידוע את השתתפותם ביורו 2020 וכעת כל שנותר להם לעשות זה לשמור על המקום הראשון בבית כאשר הם מחזיקים ב-19 נקודות במאזנם ומקדימים את אוסטריה שבמקום השני עם 16 נקודות.

כריסטיאן בייאליק וייז'י בז'צ'ק (הדר סגל)
מאמן נבחרת פולין, ייז'י בז'צ'ק, אמר בפתיחת מסיבת העיתונאים הערב: "שיחקתי במכבי חיפה לפני שנים. אני זוכר את ישראל מהצד הטוב ביותר כשחקן בליגה הישראלית ונחמד להיות פה שוב. אנחנו לא פחדנו לא היו לנו ספקות שנשחק פה בירושלים. קיבלנו מה שרצינו מבחינת הבטיחות, יש לנו ביטחון מלא. לא מרגישים מאוימים כלל. לגבי ה-4:0 במשחק הקודם, אני רוצה להגיד שהנבחרת הישראלית קבוצה התקפית חזקה וב-40 דקות הראשונות בוורשה הם שיחקו ממש טוב וה-4:0 היה קצת מוטעה. אני לא יודע אם ההפסד של 4:0 שיקף באמת את היכולת של הישראלים, אבל מגיע להם קרדיט. יש להם נבחרת טובה. האם יש שאננות בעקבות ההעפלה שלנו ליורו? אנחנו צריכים להתקדם, צריכים להראות מה אנחנו יודעים ומה אנחנו יכולים לעשות, נעשה מחר את המקסימום".

רוברט לבנדובסקי באימון היום (הדר סגל)
על המשחק מחר בטדי, אמר בז'צ'ק: "באנו לפה במצב לנצח את המשחק, מאוד רוצים לנצח, יודעים שישראל היא קבוצה מאוד חזקה, למרות שכבר עלינו. ניתן הכל בשביל לצאת מהמשחק כמנצחים. היה עומס של הרבה משחקים לשחקנים מסוימים ויכול להיות ששחקנים שלא שיחקו במשחקים האחרונים יקבלו דקות מול ישראל, אבל לא יהיה שינוי דרסטי בהרכב. נבחרת ישראל טובה מאוד בבית שלה. ההוכחה לכך הן התוצאות שלה במשחקים הביתיים. החלוץ הישראלי ערן זהבי מאוד ידוע, אנחנו חוששים ממנו כמובן ונעשה הכל כדי לעצור אותו. בפולין הוא לא הבקיע, מקווה שזה לא יקרה גם מחר. היכולת של הישראלים גבוהה, גם טכנית וגם מנטלית. מקווה שמחר יהיה משחק טוב וברמה גבוהה. זהבי או רוברט לבנדובסקי? שניהם שחקנים מאוד מסוכנים, מחר נדע. יש לי כבוד גדול לערן זהבי, אבל לבנדובסקי טוב יותר לדעתי".

מסיבת העיתונאים הערב (Michael Dorscheid)
קשר הנבחרת ודרבי קאונטי האנגלית כריסטיאן בייאליק הוסיף: "באנו לפה כדי לנצח. אנחנו יודעים שישראל חזקה מאוד, ולמרות שכבר עלינו ואנחנו במקום הראשון בבית, ניתן הכל כדי לצאת מהמשחק כמנצחים". על המצב הביטחוני, הוסיף הקשר: "קיבלנו כל מה שרצינו מבחינת הביטחון. אנחנו לא מרגישים מאוימים בכלל. אני שמח שאני מקבל הזדמנות במשחק ומקווה שאמשיך להתפתח ככדורגלן בעתיד".

נגישות