ליגת האלופות: באיירן מינכן - אתלטיקו מדריד 0:0 (מחצית 1)שחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרתרוקאביצה וסאן מנחם אמורים להיות כשירים למכבי ת''אמוראטה: ''יש לנו אפשרות לזכות בתואר, נילחם עד הסוף''ראשפורד: ''מאמין בקבוצה, אפשר לעשות דברים גדולים''ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזה
ליאו מסי ולואיס סוארס (טוויטר)

המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי צפוי להתקיים כמתוכנן

חמישי | | 11:04    מאת מערכת ישראל ספורט

מהפקת המשחק נמסר שלאור הפסקת האש שנכנסה לתוקף וחזרת ישראל לשגרה, נראה כי מסי, אגוארו, סוארס ושאר כוכבים יעלו על כר הדשא בבלומפילד ביום שני: ''ת''א לא פחות בטוחה מבואנוס איירס או ברצלונה''

חברת "קומטק" מפיקת המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי שצפוי להתקיים בשבוע הבא באצטדיון בלומפילד, הודיעה כי "לאחר הפסקת האש שנכנסה לתוקף בשעה 05:30 הבוקר, חזרו בישראל לשגרה מלאה ומוחלטת הכוללת אירוח אירועי ספורט ותרבות בינלאומיים וביניהם משחק הכדורגל בין נבחרת פולין לנבחרת ישראל שיתקיים בשבת הקרובה במסגרת מוקדמות יורו 2020. את אישור הפסקת האש והחזרה לשגרה מלאה מאששים הודעות רשמיות של גורמי ממשל ובטחון בכירים בישראל, ובכלל זה חזרה לאירוח של אירועי תרבות וספורט בינלאומיים".

דניאל בנעים, מנכ"ל ובעלי קבוצת קומטק, המארח הרשמי של משחק הידידות בין נבחרות ארגנטינה ואורוגוואי שצפוי להתקיים בישראל ביום שני הקרוב, מעביר משעות הבוקר המוקדמות מסרים חיוביים ליושבי ראש התאחדויות הכדורגל של אורוגוואי וארגנטינה ולכלל הגורמים הרשמיים הנוגעים בדבר. לדבריו, ישראל חזרה לשגרה מלאה: "תל אביב היא לא פחות בטוחה מבואנוס איירס או ברצלונה ואנו נערכים עם כל הגורמים המקצועיים הבכירים ביותר בישראל לארח את משחק הידידות ברמה הגבוהה ביותר". כמו כן הבטיח בנעים לספק מעטפת מקצועית שתאפשר חווית כדורגל ברמה הגבוהה ביותר הן לשחקנים ולמשלחות והן למאות אלפי אוהדי הכדורגל השרופים במדינת ישראל.

כזכור, מכירת הכרטיסים למשחק שצפוי להתקיים בשני הקרוב בין שתי הנבחרות הדרום אמריקאיות שברה שיאים כשבתוך שעתיים בלבד נמכרו כ-29 אלף כרטיסים. בנעים הדגיש כי משחק הידידות בין הנבחרות מגיע לישראל בהשקעה פרטית וכי יהיה זה משחקן האחרון של ארגנטינה ואורוגוואי לפני קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022. כמו כן, מתקיים המשחק תחת מסר של קידום שלום ודו-קיום דרך הספורט. יציע שלם יוקדש לילדים מוסלמים, נוצרים ויהודים שמשחקים כדורגל ביחד וחולמים להביא את השלום דרך הספורט. "הילדים הללו נושאים עיניהם לכוכבי הכדורגל הגדולים שמהווים בעיניהם מודל והשראה", ציין בנעים.
 
משעות הבוקר מתקיימות שיחות בקו ישיר בין כלל הגורמים, הישראלים, האורוגוואים והארגנטינאים,  המעורבים בקיום המשחק ומסרים חיוביים מועברים ומתקבלים משני הצדדים סביב החזרה לשגרה בישראל.

 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות