איביץ': ''למה שואלים על עטר, למה לא על בלקמן?''יאניק וילדסחוט: ''אנו נעשה הכל כדי לזכות באליפות''שועה לא הופיע לאימון מכבי חיפה: ''הוא משחק באש''בן ארפה חתם בוויאדוליד, יונייטד תחזיר את אלכסיסקאמבק ענק לרוג'ר פדרר בדרך לחצי גמר אוסטרליהאדארי שוחרר, בלטקסה: ''שמח שידעתי לקום מהטעות''הפועל ב''ש תעמוד לדין בגין קריאות גזעניות מול ק''שלברון נפרד: ''אחי הגדול, אמשיך את המורשת שלך''דונצ'יץ' ודאלאס חזרו לנצח, 50 לגורדון בניצחון יוסטוןבעקבות האסון: נדחה המשחק בין הלייקרס והקליפרס
(באדיבות איגוד האתלטיקה)

אתלטיקה: אליפות אירופה לנוער 2022 תתקיים בירושלים

שלישי | | 17:38    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד האתלטיקה האירופאי בחר לקיים את האליפות בישראל על פני פולין, שגם כן הייתה במרוץ. ראש עיריית ירושלים, משה ליאון: ''הישג גדול לעיר''. שר הספורט רגב: ''ההחלטה הזאת מחזקת ומרגשת''

עיריית ירושלים והתאחדות האתלטיקה הודיעו היום (שלישי) שהעיר ירושלים זכתה מבין מספר מדינות, לארח את אליפות אירופה לאתלטיקה עד גיל 18 בשנת 2022, איגוד האתלטיקה האירופאי בחר בבירה הישראלית, היום באיסטנבול, לאחר שנותרו 2 נציגות בלבד בהתמודדות, ישראל ופולין. משחקי אליפות בקנה מידה כזה הם חגיגה גדולה, אזרחי ישראל ותושבי ירושלים יוכלו להנות מדור העתיד של האתלטיקה האירופית ולצפות בהם מהיציעים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "זהו הישג גדול לעיר ירושלים! אחרי חודשים רבים של מאמץ אני שמח שהצלחנו וירושלים תזכה לארח את אליפות אירופה. מצפה לנו חגיגה ספורטיבית נהדרת בבירה". עמי ברן, יו''ר איגוד האתלטיקה הישראלית:"אני שמח שההתאחדות האירופאית הביעה אמון באיגוד האתלטיקה ובעיריית ירושלים לקיים את אליפות אירופה מתחת לגיל 18 בישראל. זהו נדבך היסטורי עבור מדינת ישראל בכלל ועבור האתלטיקה הישראלי בפרט". סגן רוה״ע אלישע פלג שעמד בראש המשלחת ציין שזהו הישג אדיר עבור ירושלים ומדינת ישראל והבעת אמון ותמיכה של מדינות אירופה במעמדה של ירושלים".

שרת הספורט מירי רגב מסרה: "אני מברכת את עיריית ירושלים על הבחירה בה לארח את אליפות אירופה באתלטיקה לנוער בשנת 2022. עם כניסתי לתפקיד ראיתי חשיבות אסטרטגית גדולה באירוח אירועים בינלאומיים במדינת ישראל ועודדתי את גופי הספורט לפעול להגשת מועמדות כולל עיריית ירושלים תוך העמדת תקציב ייעודי למימון הארועים. אני מברכת את איגוד האתלטיקה על החלטתם לגשת יחד עם עיריית ירושלים ולארח אחת מהתחרויות היוקרתיות ביותר בענף האתלטיקה באצטדיון האתלטיקה המחודש בגבעת רם, בירתנו החלטה שקיבלה את ברכת הדרך של המשרד".

השרה רגב הוסיפה: "החלטת האיגוד האירופי לקיים את הארוע הינה הצבעת אמון ברורה במדינת ישראל, ביטחונה וחוסנה האזרחי ודווקא ביום זה מעבירה מסר חד וברור לכל מי שמנסה לפגוע במדינת ישראל ובשגרת חיי תושביה . אני מזמינה את אלפי תושבי ירושלים ואזרחי ישראל בכלל להינות מחגיגת ספורט איכותית והצצה ראשונה לכוכבי העתיד של ענף האתלטיקה הקלה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות