ריאל מדריד ניצחה ועלתה לפסגה, רק 0:0 לאתלטיקונאפולי הדהימה 1:2 את יובנטוס, אינטר ולאציו מעדועולם הספורט בהלם ממותו הטרגי של קובי בראיינטאוהדי הפועל ת''א שרו: ''למה שמעון לא טס עם קובי?''בכורה לסטודמאייר, מכבי ת''א ניצחה 72:84 בדרבילוי: ''בוז מהקהל? כנראה מתגעגעים לעונה שעברה''בית''ר ירושלים ניצחה 0:1 את נס ציונה, עידן ורד חזראסון כבד בארה''ב: קובי בראיינט נהרג בתאונת מסוקדאבור פתח בהרכב ושיחק 60 דק', הופנהיים ניצחהבסיוע ה-VAR: מכבי נתניה גברה 0:1 על הפועל חדרה
אוהדי מכבי חיפה (רמי כהן שמאלי)

האוהדים זעמו, מכבי חיפה עצרה את המכירה לחדרה

שלישי | | 14:08    מאת אדי חליאבין

שלושה שבועות לפני המשחק בנתניה, האוהדים הירוקים מאיימים שלא להגיע למשחק עקב העובדה שיצטרכו לשלם 80 ש''ח לפני עמלה. חדרה: ''אם ניקח 60 ש''ח, נעמוד לדין''. חיפה: ''האוהדים עלולים להחרים''

אוהדי מכבי חיפה זועמים על מחירי הכרטיסים הגבוהים לטענתם שדורשת הפועל חדרה למפגש עם קבוצתם ביום ראשון, ה-1 בדצמבר, בעת החזרה מפגרת הנבחרות באצטדיון בנתניה. בשבוע שעבר הודיעה מכבי חיפה כי היא פנתה לחלק מקבוצות הליגה בנוגע למחירי הכרטיסים, במטרה להגיע לשיתוף פעולה שיאפשר לאוהדי האורחת בכל משחק לשלם מחרים שלא יעלו על 50 שקלים, אבל עם פתיחת מכירת הכרטיסים למשחק הקבוצה נגד הפועל חדרה, הופתעו האוהדים לראות שהמחיר עומד על 80 שקלים למבוגר - לפני עמלה. בעקבות הזעם הגדול של הקהל, החליטו הירוקים להפסיק את המכירה לאוהדיהם.

מהפועל חדרה נמסר: "הפועל חדרה מבקשת להבהיר כי עוד לפני הכעס של אוהדי מכבי חיפה, בחדרה רצו ללכת לקראת אוהדי חיפה ולמכור כרטיסים במחיר אחיד של 60 שקלים, בדיוק כפי שהם שילמו במשחקי החוץ מול נס ציונה וכפר סבא. אלא שכיוון שמדובר בדבר המנוגד לתקנון (התקנון מאפשר למכור במחיר אחיד עד 50 שקלים בלבד), ביררנו את הנושא מול תובע ההתאחדות וקיבלנו תשובה חד משמעית כי במידה ונעשה זאת, נועמד לדין. אי לכך ובהתאם לזאת, הוחלט בחדרה לגבות 80 שקלים למבוגר ו-40 שקלים לנוער/חיילים/נשים, שזה ממוצע של 60 שקלים לכרטיס והאפשרות הכי קרובה למחיר של 60 אחיד. אנו משוכנעים כי לאור הצלחת שתי הקבוצות והעובדה כי המשחק ייערך לאחר פגרה בת שלושה שבועות, האיצטדיון בנתניה יהיה מלא ומבקשים מכל מי שמעוניין לרכוש כרטיס להקדים ולעשות זאת כדי להבטיח את מקומו באיצטדיון".

אוהדי מכבי חיפה (ליאת אבשלומי)
במכבי חיפה הגיבו: "לקראת משחק החוץ נגד הפועל חדרה במחזור ה-11, המועדון מעוניין להבהיר לקהל את סוגיית מחירי הכרטיסים למשחק. לפני כשבוע, שלחנו מכתב מפורט למספר קבוצות בליגת העל, ובו ביקשנו מספר דברים: תיאום בהגעת אוהדינו למשחקי החוץ, הקצאת כמויות של כרטיסים, התחשבות בקביעת מחיר הכרטיס - לא לשנות את מדיניות מחירי הכרטיסים, כפי שהיה בעונה שעברה. בתחילת השבוע פנו אנשי חדרה למנכ"ל הקבוצה אסף בן דב ונקבו את המחיר הצפוי למשחק הקרוב בין הקבוצות. לאחר שיח הובהר להם שהמחיר אותו דרשו גבוה מהעונה שעברה ב-50% לאדם בוגר. אסף הבהיר לאנשי חדרה כי הקהל עלול למחות ברגליים ולא להגיע למשחק. אנשי חדרה הפחיתו את המחיר, אך לצערנו הוא עדיין גבוה יותר מבעונה שעברה. למרות בקשות חוזרות ונשנות, לצערנו עודכנו כי המחיר הסופי נקבע ואינו ניתן לשינוי. המועדון יפנה פעם נוספת לגורמים הרלוונטיים בנושא מחירי הכרטיסים. כל החלטה של קהל אוהדנו תתקבל בהבנה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות