ישראלי יישאר בכפ''ס: ''יודע שחובת ההוכחה היא עליי''בשל העלייה בתחלואה: הנחיות חדשות של המנהלתרוטנשטיינר: ''הרצוג? במבחן התוצאה, זה לא מספיק''דגני: ''אנחנו חייבים להשתפר לקראת העונה הבאה''לביא נפרד מבלבול: ''תודה על כל מה שעשית עבורי''למה יותר כדורגלנים נפצעים אחרי פגרת הקורונה?גילי ורמוט עשוי לשוב להפועל ת''א: ''מועדון יקר לליבי''דמארי עשוי לעזוב: ''תמיד אשאר אוהד הפועל תל אביב''מומחי ה-Winner: ברצלונה תנצח בדרבי את אספניולליגות הנשים בענפי הכדור מתאחדות למנהלת אחת
צפוי להגיע. רוברט לבנדובסקי (האתר הרשמי)

דובר נבחרת פולין: ''בירושלים רגוע, אנחנו מחכים לעדכון''

שלישי | | 12:07    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות מקיימת שיחות עם אופ"א לגבי אירוח המשחק מול נבחרת פולין בשבת, שמתוכנן להתקיים בטדי. בין האפשרויות שהועלו: סמי עופר, קפריסין ויוון. יו''ר ההתאחדות הודה: ''בעוד 24 שעות נדע יותר''

ההסלמה במצב הביטחוני ותקיפת ישראל ביותר מ-150 רקטות עד שעות הצהריים מעוררת דאגה גם במשלחת הפולנית, שאמורה לעשות את דרכה לישראל ביום שישי, לערוך אימון מסכם באותו ערב ולמחרת לשחק באצטדיון טדי (21:45) במסגרת מוקדמות יורו 2020. כמו ההתאחדות הישראלית - גם הפולנים מחכים לעדכונים מישראל ומאופ"א באשר לקיום המשחק או האפשרות שיועבר למדינה נייטרלית. בין האפשרויות שעלו: העברת המשחק לסמי עופר בחיפה, קפריסין, יוון או אפילו מלטה. החלטה סופית תתקבל כמובן בתיאום עם משטרת ישראל ופיקוד העורף.
 


יו"ר ההתאחדות זביגנייב בונייק אמר: "נכון לעכשיו, אנחנו נשחק בירושלים ביום שבת הקרוב. לא בחנו העברה למקומות אחרים. הסיטואציה לא פשוטה, אבל אנחנו בקשר ישיר עם משרד החוץ, ההתאחדות הישראלית ואופ"א. תהיה לנו החלטה סופית בתוך 24 שעות. הבטיחות של השחקנים שלנו היא מעל הכל, אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו באים כדי לשחק כדורגל, לא כדי לעבור הרפתקה". המאמן, אקס מכבי חיפה ייז'י בז'צ'ק הוסיף: "המצב בישראל לא משנה את האימונים שלנו ואת ההכנה. גרתי בישראל שנה וחצי והכל היה בסדר. מחכים לנו שני משחקים חשובים ואנחנו רוצים לנצח. אנחנו מקווים שארקדיוש מיליק יוכל לשחק. הוא נמצא תחת טיפול של הצוות הרפואי שלנו מאז יום ראשון".
 


דובר ההתאחדות הפולנית, יאקוב קביאטובסקי, התראיין לתקשורת המקומית ואמר: "גיליתי על זה בעצמי רק עכשיו. אין לנו מידע רשמי מהצד הישראלי ורק המארחת או אופ”א יכולות להודיע על ביטול המפגש. לפי מיטב ידיעתי, כאשר מדובר בירושלים, העיר בה אמור להתקיים המשחק, המצב רגוע. אני זוכר שלפני המשחק של אוסטריה בישראל במרץ היה ירי ובסופו של דבר המשחק התקיים ללא בעיות". בתקשורת הפולנית פרסמו את הודעת השגרירות הישראלית בוורשה: "אזעקות בדרום ישראל ובמרכזה, מיליוני תושבים מסתתרים במרחבים מוגנים ובמקלטים, בתי ספר נסגרו ועסקים לא נפתחו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות