ישראלי יישאר בכפ''ס: ''יודע שחובת ההוכחה היא עליי''בשל העלייה בתחלואה: הנחיות חדשות של המנהלתרוטנשטיינר: ''הרצוג? במבחן התוצאה, זה לא מספיק''דגני: ''אנחנו חייבים להשתפר לקראת העונה הבאה''לביא נפרד מבלבול: ''תודה על כל מה שעשית עבורי''למה יותר כדורגלנים נפצעים אחרי פגרת הקורונה?גילי ורמוט עשוי לשוב להפועל ת''א: ''מועדון יקר לליבי''דמארי עשוי לעזוב: ''תמיד אשאר אוהד הפועל תל אביב''מומחי ה-Winner: ברצלונה תנצח בדרבי את אספניולליגות הנשים בענפי הכדור מתאחדות למנהלת אחת
ירדן שועה (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

במכבי חיפה הבהירו: ''לא נשחרר את שועה בשום מצב''

שלישי | | 10:24    מאת אדי חליאבין

במועדון התייחסו לשיחה שקיים החלוץ עם בלבול: ''ירדן לא ביקש לעזוב, אלא להבין מה המעמד שלו. שחרור של שועה לא עומד על הפרק, הוא יתרום רבות''. שחקנים מתעקשים: ''לא שמענו קריאות גזעניות''

במכבי חיפה לא מתרגשים מהכותרות האחרונות סביב השיחה הקשה בין החלוץ ירדן שועה למאמן מרקו בלבול, שבה ביקש שועה הבהרות בנוגע למעמדו. כזכור, מי שיזם את הפגישה היה למעשה המאמן מרקו בלבול, אך במהלך השיחה הטעונה אמר שועה למאמן שאם הוא לא בונה עליו או מחזיק ממנו אז שיגיד לו וזה יעזוב את הקבוצה. 

במועדון הירוק אמרו: "ירדן שועה לא הולך לשום מקום והוא לא יעזוב את הקבוצה בשום מצב. יענקל'ה שם עליו הרבה כסף, אנחנו מאמינים בו מקצועית והוא יתרום לקבוצה עוד רבות. הוא יצטרך לעבוד קשה באימונים ולהוכיח את עצמו כדי לקבל דקות משחק". בחיפה לא פסלו את האפשרות ששחר עצמו ישוחח עם החלוץ כבר להבהיר בצורה חד משמעית שאין כל כוונה לשחררו.

שחקנים במכבי חיפה לא אהבו את הטענות של אנטואן קונטה כנגד האוהדים הירוקים. חלק מהשחקנים שהיו באיזור האירוע, טענו כי לא שמעו קריאות גזעניות נגד מגן בית"ר ירושלים: "חלק מאוהדי מכבי חיפה אולי לא טלית שכולה תכלת, אבל להאשים אותם בגזענות זה מוגזם". במועדון שבו והבהירו: "אנחנו ממתינים להחלטת תובע ההתאחדות בנוגע לנושא ונפעל בהתאם".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות