שחר לפודגראנו: ''גאה מצד אחד ומאוכזב מצד שני''דיווח באיטליה: אלגרי עשוי להחליף את קונטה באינטראנגליה: כדורגלן עבר ג'ק צ'רלטון הלך לעולמו בגיל 85קורטואה שובר שיאים, זידאן: ''אם יש פנדל, אז יש פנדל''אלי כהן השריף מצטרף לוועדת האיתור של ההתאחדותריאל מדריד ניצחה 0:2 את אלאבס, הפער שוב 4 נק'אלכסנדר-ארנולד: ''רוצים לשבור את שיא הנקודות''גמר המאסטרס: צוקרמן - עוליאל וגלושקו - ברזניאקבתום דרמת ענק: 80:81 לגלבוע/גליל על מכבי חיפהיו''ר סקציה נס ציונה דודו עוז הודיע על סיום תפקידו
בעלי מכבי חיפה, יעקב שחר (רמי כהן שמאלי)

שחר למירי רגב: ''הטענות שלך מגוחכות ופופוליסטיות''

שני | | 17:13    מאת אדי חליאבין

אחרי ששרת הספורט גינתה את מכבי חיפה בעקבות תקרית קונטה (''הזדעזעתי מהקריאות הגזעניות. יש להוקיע אותם מקרבנו''), הבעלים הירוק הגיב: ''האוהדים שלנו לא גזענים, בואו לא נעשה מכל זבוב פיל''

הסערה לאחריו טענותיו של אנטואן קונטה על קריאות גזעניות כלפיו במשחק בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים אתמול (ראשון) לא שוככת. אחרי שמשה חוגג הגיב על הדברים וקרא להרחיק את המתלהמים מהמגרשים, ושרת הספורט מירי רגב הוציאה הודעה חריפה ותקפה את מכבי חיפה, הגיעה התגובה מהמועדון הירוק.

נשיא המועדון יעקב שחר אמר: "במשחק אתמול מול בית"ר ירושלים, טען השחקן אנטואן קונטה כי נקראו לעברו קריאות גזעניות. שופט המשחק והקוון, שעמד באזור התקרית, לא שמעו קריאות מהקהל אלא את תלונתו של השחקן עצמו. התקרית הסתיימה והמשחק המשיך. אני מניח שהשחקן שמע משהו ומיותר לציין שאני מגנה בכל תוקף קריאות גזעניות או מקניטות כל שהן ומצפה מהנוגעים בדבר לעשות חשבון נפש. מכאן, לכנות את אוהדי מכבי חיפה גזעניים כפי שעשתה שרת הספורט ח"כ מירי רגב, זה מגוחך ופופוליסטי".

עוד הוסיף: "במהלך סוף השבוע, לקראת המשחק אתמול, היה מעשה ונדליסטי במתחם של מחלקת הנוער שלנו 'קצף', שנעשה ככל הנראה על ידי מקורבים לבית"ר. לא הגבנו, משום שאין מעשים שהוזכרו כאן ונעשו על ידי קומץ, מעידים על כלל הקהל האדיר של תומכי ואוהדי שתי הקבוצות, שכל משחק ביניהן הוא הצגה. אם לא על ידי השחקנים, הרי על ידי הקהלים הנפלאים של שני המועדונים. בואו לא נעשה מכל זבוב פיל".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mis à part la défaite de ce soir et j’en suis désolé pour nos supporters , j’ai l’impression que c’est devenu normal d’émettre des cris de singes dans les stades de foot à certains joueurs noirs , nous ne sommes pas des animaux encore moins des singes .. c’est vraiment triste qu’en 2019 des gens viennent dans des stades pour faire ce genre de bêtise .. ce n’est pas la première fois que je reçois ce genre de cris en Israël mais cette fois ci c’est la fois de trop ! J’espère vraiment que la ligue va s’occuper de ça car sinon je ne remettrais plus un pied sur un terrain de football ici. חוץ מההפסד הערב, ואני מצטער על זה, יש לי הרגשה שזה הפך להיות חלק מהמשחק לשמוע קריאות גזעניות נגד שחקנים עם צבע עור שונה. אנחנו לא חיות ולא קופים. זה באמת עצוב שב2019 אנשים מגיעים לאצטדיון כדי לעשות את זה. זו לא הפעם הראשונה שעושים לי את זה בישראל, אבל זו הפעם שעברה מבחינתי את הקו האדום. אני מקווה מאוד שהמנהלת וההתאחדות יטפלו בזה בחומרה, כי אם זה לא יקרה, אני את דרכי בכדורגל הישראלי, סיימתי.

A post shared by Antoine Conté (@a.conte2) on


מוקדם יותר אמרה שרת הספורט מירי רגב: "הזדעזעתי מהקריאות הגזעניות שהושמעו אמש מכיוונם של אוהדי מכבי חיפה לעבר שחקנה כהה העור של בית"ר ירושלים, אנתואן קונטה, במהלך המשחק בין הקבוצות. אותן קריאות הן חציית קו אדום ברור ומובהק, ומשאירים את הספורט הישראלי בצילם של אירועים שאסור שיקרו באירועי ספורט בפרט, ובחברה הישראלית בכלל. מקומם שדווקא בשבוע בו צוינו 81 שנים לליל הבדולח, אנו נאלצים להתמודד עם תופעות פסולות כאלה".

עוד אמרה השרה רגב: "אנו, העם היהודי המשמש אור לגויים, לא יכול לשבת בחוסר מעש ושתיקה אל מול קריאות גזעניות מכל סוג שהוא, ויש לנהוג כלפיהם באפס סובלנות ולהוקיעם מקרבנו מיידית. אני קוראת מכאן להתאחדות לכדורגל, למנהלת הליגה ולהנהלת מועדון מכבי חיפה למצות את הדין מול אותם אוהדים סוררים, ולפעול ביד קשה למיגור תופעות מכוערות כפי שראינו ושמענו אמש בחיפה ואף להרחיקם מהמגרשים לצמיתות"

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות