מכבי פ''ת שוב ניצחה, ראשל''צ ניצלה בתוספת הזמןנבחרת ישראל תמריא לפולין, סורקין ויפתח זיו בחוץברתומאו הכחיש את כל החשדות נגדו: ''שקר מוחלט''מאמן הכדוריד בנו ריינהורן הורשע בשורת עבירות מיןריינייר הוצג בריאל מדריד: ''אני מגשים חלום ילדות''מירי רגב: ''פעלנו על מנת שתקציב הספורט לא ייפגע''הוועדה המקצועית: השער של איתן טיבי נפסל בצדקהחלוצה הצעירה מבנות יקנעם: הכירו את ליהיא דייןלירן ליאני שובץ לשפוט את הדרבי התל אביבי בשניבשל השלכת חפצים: בית''ר י-ם תספוג עונש רדיוס?
אריאל הרוש אתמול (האתר הרשמי)

הרוש אחרי הבכורה: ''החוק החדש הורג את השוערים''

שני | | 11:44    מאת מערכת ישראל ספורט

השוער, שערך בכורה בספרטה רוטרדם בה העניק ליריבה בעיטת עונשין, על עצירת הפנדל שנפסלה: ''עשיתי צעד של 10 ס"מ, זה לא מצדיק שריקה לבעיטה חוזרת. העבירה? דרך עליי כדי לסחוט פאול וזה עבד''

אין ספק, לא כך קיווה אריאל הרוש לפתוח את הקדנציה שלו בליגה ההולנדית. שוערה של ספרטה רוטרדם ערך אמש (ראשון) את הופעת הבכורה שלו בין הקורות, שהסתיימה בהפסד 2:1 לאוטרכט ולא הייתה נעימה במיוחד. הרוש גרם לפנדל אחרי שהכשיל שחקן יריבה ברחבה. מאוחר יותר, הישראלי עצר פנדל אחר, אבל בעיטה חוזרת נקבעה לאחר שהוא יצא מקו השער טרם הבעיטה - ובניסיון השני הוא ספג.הרוש אמר אחרי המשחק: "החוקים החדשים הורגים את השוערים. בלתי אפשרי להישאר על הקו ולעצור פנדל כי זו בעיטה מ-11 מטר בלבד. זה הורג אותנו. ראיתי את זה עכשיו בטלוויזיה ועשיתי אולי צעד של 10 ס"מ, כך שאני לא חושב שהיה צורך לפסוק על בעיטה חוזרת. הפנדל הראשון? היה מצב של אחד על אחד, השחקן יצר איתי את המגע במטרה לסחוט פנדל וגם הצליח".

שוער נבחרת ישראל, שחיכה עד כה על הספסל ושיחק אתמול רק לאחר שהשוער הראשון הורחק לארבעה משחקים, התייחס לבכורה שלו: "חיכיתי שלושה חודשים, כך שמאכזב להתחיל עם הפסד. אבל זה הכדורגל. קשה לא לשחק, באתי כדי להיות שוער ראשון וכשזה לא קורה זה מאכזב, אבל אסור לוותר, בכדורגל הכל יכול לקרות. אני מקווה לעזור לקבוצה במשחקים הבאים"

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות