שר הספורט: ''הליגה האיטלקית תחזור עד ה-20 ביוני''היסטוריה בקריית אונו: אב ובנו יאיישו את עמדת השועררשמית: ג'ראיי גרנט חתם עד תום העונה במכבי חיפהמוכנים לליגה: 0:3 למכבי ת''א על בית''ר ת''א/בת יםבנות נתניה נגד העירייה: מפלה באופן קיצוני בתקציביםר.ב לייפציג הביסה 0:5 את מיינץ, שלושער לטימו ורנרהשר חילי טרופר נפגש עם יו''ר המנהלת ארז כלפוןאיתמר ניצן חתם לשלוש שנים נוספות בבית''ר ירושלים''שחקן בפרמייר ליג חשוד במעורבות באונס קבוצתי''הפועל ת''א: נתק בין משה סיני לאיציק ושרון ניסנוב
אוהדי בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

בשל כרטיסים: מתיחות בין בית''ר ירושלים לבני יהודה

רביעי | | 09:28    מאת מערכת ישראל ספורט

במועדון יצאו נגד הזהובים, בטענה שהפסיקו את המכירה לנוער וחיילים והעלו את המחיר אחרי שנמכרו 180 כרטיסים. בני יהודה בתגובה: ''הנהלת בית''ר עשתה סערה בכוס מים. מבוגרים קונים כרטיסי נוער''

מתיחות בין בית”ר ירושלים לבני יהודה על רקע מכירת הכרטיסים למשחק בין הקבוצות במחזור הליגה ביום ראשון הקרוב, כאשר הסיבה לכך היא כמות כרטיסי הנוער שנמכרו עבור אוהדי החבורה מהבירה. מחזיקת גביע המדינה הודיעה כי מחירי הכרטיסים יעמדו על 80 ש"ח למבוגר ו-40 ש"ח לנוער, אך המכירה הופסקה אחרי 180 כרטיסים ובני יהודה החלה למכור את כל הכרטיסים במחיר אחיד. לאחר פניית בית"ר, הכתומים החליטו להקצות 950 כרטיסי נוער בסך הכל. 

בבית"ר ירושלים זעמו: "מדובר בצעד אשר לא מקובל על המועדון ומנוגד לתקנון. לאחר פנייה להנהלת בני יהודה להחזיר את מחירי הכרטיסים, נעננו בשלילה. הוגשה פנייה גם למנהלת הליגה על מנת שתטפל בנדון בהקדם האפשרי. אנו מצרים על הדרך בה בחרה הנהלת בני יהודה ונעשה את כל מה שניתן על מנת לדאוג לאוהדים שלנו. לאחר פנייה להנהלת בני יהודה להחזיר את מחירי הכרטיסים המקוריים, החליטה הנהלת בני יהודה להעלות את מכסת כרטיסי הנוער  ל-950 כרטיסים בלבד. מדובר בכמות נמוכה ביחס לכמות הכרטיסים שאמורה להימכר למשחק".

אוהדי בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
מבני יהודה נמסר בתגובה לטענות של הקבוצה מהבירה: "ההחלטה להגביל בשלב זה את מכירת כרטיסי הנוער לאוהדי בית"ר ירושלים לקראת משחק הבית הקרוב בין שתי הקבוצות, התקבלה לאחר התייעצות עם גורמי אבטחה ומקרי עבר, המעידים על כך שאחוז לא מבוטל של כרטיסי נוער נרכשים על ידי אוהדים בוגרים במכירה מוקדמת (אינטרנית/טלפונית). אגב, כך גם קרה עם פתיחת מכירת הכרטיסים אתמול אחר הצהריים, לקראת המשחק ביום ראשון. לאחר כשעתיים מפתיחת המכירה נרכשו בסך הכל 400 כרטיסים על ידי אוהדי בית"ר ירושלים, מתוכם כ-180 כרטיסי נוער! ברור לכל בר דעת שמדובר בכמות שאינה פרופורציונאלית ושרק מחזקת את הטענה שיש להגביל בשלב ראשון את כמות כרטיסי הנוער הנמכרים במכירה מוקדמת".

עוד נמסר: "לכן, כאמור, בשלב הראשון הוחלט לבדוק, לאחר סיום מכירת ההקצבה הראשונית של כרטיסי הנוער (כ-1000 כרטיסים!), את אחוז מכירת כרטיסי הנוער מסך הכרטיסים שימכרו נכון לאותה הנקודה, ולאחר מכן תתקיים היערכות מחודשת עם הגורמים הרלוונטים לגבי המשך ואופי המכירה. חשוב להדגיש שרכישת כרטיסי נוער על ידי אוהדים בוגרים יכולה להוביל ללחץ בבדיקות הביטחוניות בכניסות לאצטדיון וחלילה לחמור מכך. חבל שהנהלת בית"ר ירושלים, המודעת למצב, בחרה לעשות סערה בכוס מים מעניין שהיא בעצמה מנסה להתמודד איתו במשחקי הבית שלה. היו עושים נכון אם היו מגבים את הרעיון שיזמנו במטרה למנוע, או לפחות למזער, את התופעה של רכישת כרטיסי נוער על ידי אוהדים בוגרים. תופעה שגם הם, בדומה ללא מעט קבוצות אחרות בכדורגל הישראלי, מתמודדות איתה כמעט על בסיס קבוע.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות