אבוקסיס: ''שיר צדק חוזר לרוטציה, אני מודה להנהלה''רן בן שמעון הוצג במ.ס אשדוד: ''יש לי חוב למועדון''יועמ''ש האיגוד: ''אין מניעה שאמארה ישחק במכבי''רשמית: גדי קינדה חתם בקנזס סיטי לארבע שניםבלבול: ''לייו ייתן לנו עומק ואיכות, רוצים חיזוק נוסף''כהן: ''אמארה? שמח שמגיע עוד מישהו שיכול לעזור''בראון: ''אמארה חתם במכבי ת''א? לא אכפת לי מזה''בכורה נהדרת לזאיון וויליאמסון, יוסטון חזרה לעצמההשפלה: מנצ'סטר יונייטד הפסידה 2:0 לברנלי בביתצמד של גריזמן סידר לברצלונה 1:2 קשה על איביזה
קטי ספיצ'קוב עם פייר לוקווה (איגוד השייט)

מאמן הנבחרת ניהל מערכת יחסים עם ספיצ'קוב ופוטר

שלישי | | 19:08    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שלוש שנות עבודה, פייר לוקט סיים את תפקידו. השניים הודו שהם מנהלים מערכת יחסים. יו''ר האיגוד גילי אמיר מסר בתגובה לאירועים: ''אנחנו צריכים להראות שקיפות וערכיות ועל כן פעלנו בהתאם''

הנהלת איגוד השייט התכנסה היום (שלישי) והחליטה בתיאום עם מאמן נבחרת הנשים בגלשני רוח, פייר לוקט,על הפסקת ההתקשרות עמו לאלתר ובכפוף לשימוע על פי חוק - כך נמסר מהאיגוד.

בהודעה נכתב כי "ההחלטה התקבלה לאחר שנודע כי המאמן מצוי בקשרים אישיים, שהתפתחו בינו לבין הגולשת קטי ספיצ'קוב. בשיחה עם המאמן והגולשת, אישרו השניים את הקשר ביניהם. לפיכך ובהתאם לקוד האתי של איגוד השייט והתקנות, הוחלט על הפסקת עבודתו של המאמן לאחר שלוש שנות עבודה". כזכור, ספיצ'קוב זכתה במדליית הכסף באליפות העולם האחרונה והבטיחה כמעט בוודאות את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו, על חשבון חברותיה לנבחרת (כל מדינה שולחת רק נציגה אחת לתחרות הגלישה).

קטי ספיצ'קוב (איגוד השייט)
עוד בטרם ההודעה על סיום תפקידו, הוחלט במהלך ישיבת ההנהלה שהתקיימה בהדר יוסף להקים ועדה שתבחן את הנושא, בראשות מנכ”לית האיגוד סמדר פינטוב והשייטת האולימפית לשעבר ורד בוסקילה, מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, בליווי היועץ המשפטי של האיגוד עו”ד איל יפה. הוועדה תבדוק לעומק את הטענות בנוגע ליחסים האישיים בין המאמן לגולשת והאם השפיעו לכאורה בדרך כלשהי על הישגיה בתחרויות הבינלאומיות ועל הניקוד, שצברה היא וחברותיה לנבחרת במירוץ לאולימפיאדת טוקיו 2020.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות