גמר הסבב: סשה זברב ניצח 2:6, 4:6 את רפאל נדאלהפסד שני רצוף למכבי ראשל''צ, אשדוד בלתי מנוצחתצפו בקונטה מדבר: ''בדיעבד הייתי צריך לרדת מהמגרש''בני הרצליה הדיחה את מכבי חיפה בשמינית גמר הגביעחלוקת נקודות: 1:1 למכבי פ''ת בחוץ מול הפועל קטמוןדיווח: ''ליאור רפאלוב רוצה לעזוב את אנטוורפן בינואר''ביטון: ''ביקורת? לא קורא ולא מתעניין במה שכותבים''סופרקופה: ברצלונה נגד אתלטיקו, ריאל מול ולנסיהדניאל טננבאום: ''כלום לא מקרי, אני עובד קשה כל יום''שחר למירי רגב: ''הטענות שלך מגוחכות ופופוליסטיות''
קטי ספיצ'קוב עם פייר לוקווה (איגוד השייט)

מאמן הנבחרת ניהל מערכת יחסים עם ספיצ'קוב ופוטר

שלישי | | 19:08    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שלוש שנות עבודה, פייר לוקט סיים את תפקידו. השניים הודו שהם מנהלים מערכת יחסים. יו''ר האיגוד גילי אמיר מסר בתגובה לאירועים: ''אנחנו צריכים להראות שקיפות וערכיות ועל כן פעלנו בהתאם''

הנהלת איגוד השייט התכנסה היום (שלישי) והחליטה בתיאום עם מאמן נבחרת הנשים בגלשני רוח, פייר לוקט,על הפסקת ההתקשרות עמו לאלתר ובכפוף לשימוע על פי חוק - כך נמסר מהאיגוד.

בהודעה נכתב כי "ההחלטה התקבלה לאחר שנודע כי המאמן מצוי בקשרים אישיים, שהתפתחו בינו לבין הגולשת קטי ספיצ'קוב. בשיחה עם המאמן והגולשת, אישרו השניים את הקשר ביניהם. לפיכך ובהתאם לקוד האתי של איגוד השייט והתקנות, הוחלט על הפסקת עבודתו של המאמן לאחר שלוש שנות עבודה". כזכור, ספיצ'קוב זכתה במדליית הכסף באליפות העולם האחרונה והבטיחה כמעט בוודאות את הכרטיס לאולימפיאדת טוקיו, על חשבון חברותיה לנבחרת (כל מדינה שולחת רק נציגה אחת לתחרות הגלישה).

קטי ספיצ'קוב (איגוד השייט)
עוד בטרם ההודעה על סיום תפקידו, הוחלט במהלך ישיבת ההנהלה שהתקיימה בהדר יוסף להקים ועדה שתבחן את הנושא, בראשות מנכ”לית האיגוד סמדר פינטוב והשייטת האולימפית לשעבר ורד בוסקילה, מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, בליווי היועץ המשפטי של האיגוד עו”ד איל יפה. הוועדה תבדוק לעומק את הטענות בנוגע ליחסים האישיים בין המאמן לגולשת והאם השפיעו לכאורה בדרך כלשהי על הישגיה בתחרויות הבינלאומיות ועל הניקוד, שצברה היא וחברותיה לנבחרת במירוץ לאולימפיאדת טוקיו 2020.

נגישות