הנער שפרץ לדשא במשחק מול פולין הורחק ל-3 שניםאקס הפועל עכו, דילן סייס, החל התרשמות בבני יהודהקטש: ''בורגוס זה מבחן טוב שיכול לעזור לביטחון שלנו''מכבי ת''א במילאנו, מסינה דרוך: ''קשה לעצור אותם''קבאני על התקרית עם מסי: ''נרגענו, זה חלק מהמשחק''דנמרק ושווייץ עלו ליורו, תשיעייה לאיטליה על ארמניהחגיגה בבלומפילד: 2:2 נהדר בין ארגנטינה לאורוגוואידיווח: לואיס אנריקה עשוי לאמן את ספרד ביורו 2020עירוני נהריה ניצחה את גלבוע/גליל 76:95 בגן נרהרצוג: ''יהיה מיוחד אם ננצח וזהבי יהיה מלך השערים''
ימונה בשבוע הבא. אורן חסון (מנהלת הליגות)

ועדת הכשירות אישרה, חסון ימונה ליו''ר ההתאחדות

שלישי | | 16:31    מאת אדי חליאבין

יו"ר ומנכ"ל מנהלת הליגות בעבר עשה צעד נוסף לקראת כניסתו לתפקיד יו''ר ההתאחדות לכדורגל, צפוי לתפוס את מקומו של שינו זוארץ החל מיום רביעי הבא: ''מצאנו שלמועמד יש את הכשירות הנדרשת''

מועמדותו של אורן חסון לתפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל אושרה היום (שלישי) בוועדת הכשירות והוא צפוי לקבל את המינוי בישיבת הנהלת ההתאחדות שתתכנס ב-30 באוקטובר. חסון שימש בעברו מנכ"ל מנהלת הליגות ובהמשך החליף את יורם באומן בתפקיד היו"ר. הוא יקבל שכר בניגוד לקודמיו בתפקיד ולכן הוא ככל הנראה יירשם כמנכ"ל או נשיא שכן ההתאחדות היא עמותה.

בהחלטת ועדת הכשירות, בה חברים השופט בדימוס משה רביד, השופט בדימוס אלון רום ורו"ח אמיר חייק, נכתב: "בישיבת הנהלת ההתאחדות"נציין כי בעבר נמצא מר אורן חסון בעל כשירות ע"י ועדה דומה לשמש כמנכ"ל מהלת הליגות לכדורגל. בפתח הדברים ייאמר כי ועדה זו דנה במועמדותו של יו"ר ההתאחדות הקודם מר שינו זוארץ ומצאה אותו כשיר לאחר שהתנהל הליך ארוך ומייגע לצורך בחירתו לתפקיד. עולה כי יו"ר ההתאחדות החליט שלא להמשיך בתפקידו ומכאן שהתכנסנו פעם נוספת כדי לדון במועמדות. אין אנו יודעים את הסיבות בגינן בחר היו"ר הקודם לפרוש מתפקידו, אך יחד עם זאת התרשמנו מכישוריו והעובדה שעל אף הליך הבחירה הארוך בחר לסיים את תפקידו מעלה את הצורך לבחון את הסיבות שהובילו לכך, ראוי לפעול ליצירת כלים מתאימים שיסייעו למועמד ליו"ר ההתאחדות הנבחר למלא את תפקידו באופן המיטבי".

עוד נכתב כי "במהלך הראיון שקיימנו עם המועמד, עיינו במסמכים השונים והתרשמנו מכישוריו ומיכולותיו למלא את התפקיד. למועמד שבפנינו יש את הניסיון והכישורים כיו"ר וכמנכ"ל מנהלת הליגות, הוא מילא את תפקידו בהצלחה במשך מספר שנים, דבר שיכול לסייע במילוי תפקידו הנוכחי בהצלחה. התרשמנו שיש ביכולות של המועמד להקדיש את מלוא המשאבים והזמן הנדרשים לצורך מילוי תפקידו כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. הבהרנו למועמד שככל ותיווצר סיטואציה בה יהיה חשש לניגוד עניינים בין תפקידו השונים, עליו לפנות מידית ולדווח על כך לגורמים המתאימים. לאחר שבחנו את מכלול הדברים שבפנינו, מצאנו שלמועמד יש את הכשירות הנדרשת לצורך ביצוע התפקיד".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות