הנער שפרץ לדשא במשחק מול פולין הורחק ל-3 שניםאקס הפועל עכו, דילן סייס, החל התרשמות בבני יהודהקבאני על התקרית עם מסי: ''נרגענו, זה חלק מהמשחק''דנמרק ושווייץ עלו ליורו, תשיעייה לאיטליה על ארמניהחגיגה בבלומפילד: 2:2 נהדר בין ארגנטינה לאורוגוואידיווח: לואיס אנריקה עשוי לאמן את ספרד ביורו 2020עירוני נהריה ניצחה את גלבוע/גליל 76:95 בגן נרהרצוג: ''יהיה מיוחד אם ננצח וזהבי יהיה מלך השערים''ניר לוין: ''צריך לזכור שאנחנו נשחק נגד אלופת אירופה''ועדת הבדיקה של האיגוד: הניקוד של ספיצ'קוב לא ייפגע
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג (חיים בן דוד)

הרצוג נפגש עם הוועדה, ההחלטה לגביו נדחתה בחודש

שלישי | | 13:29    מאת אדי חליאבין

מאמן הנבחרת הלאומית נפגש עם חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל, שצפויים להמליץ על השארתו בתפקיד: ''הביעו אמון שיצליח לתקן את הליקויים''. המאמן ביקש להתייעץ בנושא עם בני משפחתו

מאמן נבחרת ישראל אנדי הרצוג נפגש בצהריים (שלישי) עם חברי הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל, לפגישה שזומנה לבקשתו של חבר הוועדה דרור קשטן ואושרה בידי המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, שנכח גם הוא כמובן בפגישה. בוועדה המקצועית חברים מלבד קשטן גם גם יו"ר ההתאחדות לשעבר, שינו זוארץ, ממלא מקומו לשעבר, דודי גיל, בעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, היועץ המשפטי של מכבי תל אביב, מורן מאירי, יו"ר בית"ר ירושלים, אלי אוחנה, שוער העבר דודו אוואט וחבר הנהלת ההתאחדות ויו"ר ועדת נשים, שמעון מיימון.

מההתאחדות לכדורגל נמסר: "בסיום הפגישה הסכימו שני הצדדים, כי ההחלטה על המשך ההתקשרות תידחה בחודש, כך ששאלת ההעפלה לפלייאוף ליגת האומות תיפתר וכן ראוי להמתין למינויו של יו"ר ההתאחדות. חברי הוועדה החמיאו להרצוג על תרומתו לנבחרת והביעו אמון כי יצליח לתקן את הליקויים. הרצוג הבהיר, כי ירצה להמשיך כמאמן הנבחרת, אבל הוא מעדיף לשתף בהחלטה גם את בני משפחתו". בחודש הבא, תפגוש נבחרת ישראל את פולין (16.11) וצפון מקדוניה (19.11), כאשר אם ישראל תעפיל בסופו של דבר לפלייאוף ליגת האומות. 

מאמן הנבחרת. אנדי הרצוג (חיים בן דוד)
אנדי הרצוג אמר בצאתו מהישיבה: "נפגשתי עם הוועדה ושוחחנו על המשחקים, מה אפשר לעשות טוב יותר בעתיד וכיצד אני רואה את המצב, איך אני רואה את ההתקדמות של הנבחרת. עבורי היה טוב לדבר עם חברי הוועדה. עכשיו הם מבינים את נקודת המבט שלי למשחקים האחרונים ואיך אני רואה את העתיד. יהיו דיונים ונראה מה קורה. יש לנו משחקים חשובים. אני מקווה שנגיע לליגת האומות ושניראה טוב. יש לנו שני משחקים גדולים לפנינו בגלל שפולין זו קבוצה באותה איכות של מי שנפגוש בליגת האומות ונצטרך להיות מוכנים. האם אני רוצה להישאר? זו אותה סיטואציה. אני נהנה לעבוד עם הנבחרת. זה תענוג, אבל זה תלוי גם בתוצאות. יש לנו את פולין ומקדוניה, רוצים לשחק יותר טוב ולראות אם נעלה לליגת האומות".

חבר הוועדה, יו"ר בית"ר ירושלים אלי אוחנה, אמר בצאתו: "הישיבה נקבעה בלי קשר להמשכיות של אנדי הרצוג. רצינו לשמוע דיווח על מה שקרה עד עכשיו ומה שהולך לקרות. כולם התרשמו מאנדי לטובה. אני יודע שיש לו תמיכה גדול בהתאחדות. ברור שיש שאלות, אבל בסופו של דבר אמור להתמנות יו"ר התאחדות ומן הראוי שהוא יהיה שותף לבחירת המאמן".

נגישות