נבחרת ישראל תמריא לפולין, סורקין ויפתח זיו בחוץברתומאו הכחיש את כל החשדות נגדו: ''שקר מוחלט''מאמן הכדוריד בנו ריינהורן הורשע בשורת עבירות מיןריינייר הוצג בריאל מדריד: ''אני מגשים חלום ילדות''מירי רגב: ''פעלנו על מנת שתקציב הספורט לא ייפגע''הוועדה המקצועית: השער של איתן טיבי נפסל בצדקהחלוצה הצעירה מבנות יקנעם: הכירו את ליהיא דייןלירן ליאני שובץ לשפוט את הדרבי התל אביבי בשניבשל השלכת חפצים: בית''ר י-ם תספוג עונש רדיוס?מוריניו חושש: ''ייתכן שיונג מין סון סיים את העונה''
ארטיום דולגופיאט עם המדליה (דף הפייסבוק של הוועד האולימפי)

ענק: ארטיום דולגופיאט סגן אלוף העולם בתרגיל הקרקע

שבת | | 17:28    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמל הישראלי היה במרחק נגיעה מזכייה במדליית זהב היסטורית עם תרגיל מבריק שזיכה אותו ב-15.200 נקודות, אך הפיליפיני יולו קיבל 15.300 נקודות. זו מדליית כסף שנייה לדולגופיאט באליפות העולם

הישג מרשים לארטיום דולגופיאט: המתעמל הישראלי זכה היום (שבת) במדליית כסף בתרגיל הקרקע, במסגרת אליפות העולם המתקיימת בשטוטגרט, גרמניה. זוהי מדליית כסף שנייה של המתעמל בן ה-22 באליפות עולם לאחר שהוכתר כסגן אלוף העולם בתרגיל הקרקע גם ב-2017.
 


דולגופיאט עלה שני למשטח, ביצע תרגיל נהדר ונקי ללא טעויות עם נחיתות מדויקות וקיבל עליו ציון גבוה של 15.200 נקודות. הוא היה במרחק נגיעה ממדליית הזהב, אך המתעמל השביעי מבין שמונה - קרלוס יולו הפיליפיני - ביצע תרגיל ברמה גבוהה במיוחד וזכה לציון של 15.300 נקודות. שיאו רוטנג הסיני סיים שלישי עם 14.933 נקודות. עם הזכייה, דולגופיאט הפך למתעמל הישראלי הראשון שזוכה בשתי מדליות כסף באליפות העולם, כאשר אלכס שטילוב זכה בעברו בשתי מדליות ארד.  

מאיגוד ההתעמלות נמסר בסיום התחרות: "אליפות העולם בהתעמלות מכשירים מאחורינו, ואת המטרות החשובות ביותר השגנו. שני כרטיסים למשחקים האולימפיים בטוקיו לארטיום דולגופיאט ואלכס שטילוב. היום, התווספה מדליית כסף לארטיום בגמר הקרקע היוקרתי בתחרות. אין ספק כי, גם בתחרות זו, עוצמתה של מדינת ישראל מורגשת היטב בזירת ההתעמלות הבינלאומית, וזאת הודות לעבודה קשה של המתעמלים וכמובן הצוות המקצועי ובראשם המאמן הלאומי סרגיי וייסבורג".
 

צפו: תרגיל הקרקע שהעניק לארטיום דולגופיאט את מדליית הכסף ואת התואר סגן אלוף העולם בפעם השניה בקריירה, היום בגמר בשטוטגרט! כל הכבוד ארטיום, גאים בך ובצוות המאמנים סרגיי וייסבורג ואנדריי גריבנוב. את הנבחרת מלווה הפיזיותרפיסט אדם באדיר. שופטים בתחרות הגברים - אילן גזית ויעקב לוי.

Posted by ‎איגוד ההתעמלות בישראל Israel Gymnastics‎ on Saturday, October 12, 2019


שרת התרבות והספורט מירי רגב: "הישג אדיר לארטיום דולגופיאט שעומד בפעם השנייה על הפודיום באליפות העולם עם מדליית הכסף על צווארו. ההישג האדיר הזה מקנה לארטיום את ה'דאבל' אחרי שלפני חצי שנה בדיוק זכה ארטיום במדליית הכסף גם באליפות אירופה. מדהים ומרגש לגלגל את המילים 'סגן אלוף עולם' ו'סגן אלוף אירופה' על הלשון בגאווה עצומה. הזכייה של ארטיום מצטרפת לשרשרת ההישגים של ענף ההתעמלות בתקופה האחרונה ונותנת הרבה אופטימיות לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו. ארבעה מדליסטים באליפויות עולם בשנה פרה-אולימפית הינו הישג שלא היה כדוגמתו מעולם וזו ההוכחה הטובה ביותר להשקעה העצומה של המשרד בשנים האחרונות בענפים המועדפים, בהכנות האולימפיות, מחנות האימונים והתחרויות בזירה הבינלאומית, לצד השקעה מקצועית ונכונה של האיגודים השונים, היחידה לספורט הישגי והוועד האולימפי".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות