הופנהיים גברה 1:3 על קלן, 58 דקות למונאס דאבוררועי ריינשרייבר ישפוט את מכבי ת''א נגד מכבי חיפההזר השלישי: רג'י אפשואו חתם רשמית במכבי חיפהניר קלינגר: ''נתמקד בלעשות הכי טוב שאנחנו יכולים''עשרות אוהדים של מכבי חיפה הדליקו אבוקות באימון''רוצים לייצר בב''ש מודל ניהולי שאין דומה לו בעולם''איביץ': ''מאמין שאנחנו מגיעים לפלייאוף ביכולת טובה''אנחת רווחה בב''ש: בדיקת הקורונה של זריהן שליליתר''ג: רועי לזר מונה למאמן, אחותו של סנדי כהן חתמהעוד חיזוק: פארפה נרשם במכבי ת''א, אקווה בחיפה
מנחם קורצקי (רמי כהן שמאלי)

מנחם קורצקי נקנס ב-3,000 ש''ח וספג הרחקה על תנאי

חמישי | | 16:49    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שהתפרץ והורחק נגד הפועל ת''א, מאמן הפועל רעננה התנצל בבית הדין: ''לא אמרתי שהשופט מזי** אותנו, אמרתי שמתעללים בנו''. בני יהודה נקנסה ב-5,000 ש''ח על קריאות גזעניות של אוהדיה

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל קנס הערב (חמישי) את מאמן הפועל רעננה, מנחם קורצקי, ב-3,000 ש"ח בפועל והוסיף גם עונש על תנאי הרחקה של שני משחקים למשך שנה. מאמן רעננה נענש בעקבות דבריו בנוגע להחלטות של שופט המשחק מול הפועל תל אביב (2:2), עידן לייבה, דברים שבעקבותיהם גם הורחק במחצית.

קורצקי טען בדיון: "לא דיברתי עם השופט. ירדנו לכיוון חדר ההלבשה, היה לי תסכול אמיתי. היה רצף אירועים בזמן האחרון. הגיע מולי אחד הבעלים של הקבוצה ואז דיברתי אליו, אמרתי לו את הדברים. קשה לנו לנצח ככה, אבל לא דבריי לא כוונו לשופט, לא דיברתי אליו ועובדה שהוא לא הרחיק אותי במקום. הוא הרחיק אותי בעלייה למחצית השנייה. אני מתנצל על הכל. לא אמרתי את המילים 'מזיין אותנו' - אני נשבע שלא אמרתי את זה. אמרתי שמתעללים בנו".

הדיין נועם ליובין כתב בהחלטתו: "מאחר וביקוריו של הנאשם בשנים האחרונות בבית הדין הפכו לנדירים ובכפוף להתנצלותו, ואמונתי כי הדברים שנאמרו על ידו לא כוונו ישירות לשופט המשחק אלא נאמרו לאחד מבעלי הקבוצה כביקורת, אשר ייאמר כי אינה במקומה, לא בסגנון ולא בסיטואציה בה נאמרו, ההני גוזר על הנאשם קנס כספי בפועל של 3,000 ש"ח".

* בני יהודה נקנסה בסך של 5,000 ש"ח וכן קנס של 15,000 ש"ח על תנאי. זאת בעקבות קריאות גזעניות של חלק מאוהדיה לעבר בנג'ימין קוקו, חלוצה שחום העור של הפועל כפר סבא שניצחה את הזהובים 0:1 במחזור החולף בבלומפילד. אחד האוהדים הורחק ל-30 יום מהמגרשים על ידי המשטרה והמועדון שלח לו התראה לפני משפט. שני אוהדים נוספים שקראו קריאות גזעניות לא נתפסו. 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות