לארקין שוב כיכב, 75:80 לאנאדולו אצל ריאל מדרידהולאנד נכנס כמחליף וכבש צמד, 1:5 גדול לדורטמונדהפועל חולון: ריצ'י האוול עדיין חולה ויחמיץ את נס ציונההפתעה בכדוריד: קריית אונו ניצחה את הפועל אשדודסולומון: ''נפצעתי שוב, אפסיד את החודשים הקרובים''אצילי: ''מרוץ האליפות צמוד? זה רק מאתגר אותנו''ראשון לציון התבססה במקום השני עם 0:2 על נצרתפדרר שרד מותחן, דג'וקוביץ' טייל, סרינה ואוסקה בחוץעסקת תורג'מן לב''ש תקועה, זריהן ימשיך בהתקפהיוסי בניון: ''כל שחקן שנרצה, יצטרף לבית''ר ירושלים''
אוהדי מכבי נתניה (אסף הופמן)

עשרות אוהדים מחו באימון נתניה, סגל: ''סובל כמוכם''

שלישי | | 12:26    מאת מאור מרי

לא שקט בקבוצה מעיר היהלומים אחרי שספגה שתי תבוסות 3:0 כואבות רצופות, האוהדים קראו בשמו של ערן לוי ותלו שלט: ''מי שמזלזל באוהדים ובבעלים, לא יהיה בנתניה''. הבעלים: ''זקוקים לקהל ביציע יותר מתמיד''

מכבי נתניה עוברת תקופה לא פשוטה שרחוקה מלהזכיר את השנתיים האחרונות שהיו טובות בהרבה. בשני המחזורים האחרונים הקבוצה מעיר היהלומים הפסידה פעמיים ברציפות 3:0 ובאופן כללי, היכולת לא משביעת רצון בלשון המעטה עוד מגביע הטוטו. עשרות אוהדים הגיעו הבוקר (שלישי) לאימון ומחו על היכולת החלשה, כשהם תולים שלט עליו נכתב: "מי שמזלזל באוהדים ובבעלים, לא יהיה בנתניה", וקוראים בשמו של ערן לוי. חלק מהאוהדים קיללו את השחקנים.

הבעלים אייל סגל פרסם פוסט בפייסבוק לרגל יום הכיפורים וכתב: "ימים לא פשוטים עוברים על 'כוחותינו', זה נכון לצוות המקצועי, זה נכון לשחקנים וזה בעיקר נכון לאוהדים שהם לב ליבו של המועדון וההצדקה היחידה לקיומו. מעולם לא עסקתי במכירת סיפורים ובטח לא בזריית חול בעיניים ולא אעשה זאת גם עכשיו, למרות שלא מעטים ממתינים למוצא פי ומקווים שמשם יצא פתרון הקסם שיגרום לתקוות רוב רובו של הקהל להתגשם. מאז ומעולם האמנתי בתהליכים ובסבלנות ובנתינת גב וסמכות לעוסקים במלאכה, כך גם הפעם. לכן מנתניה לא יוצא קול קורא שסגנונו מתלהם ולא פרופורציונלי וכל אותם כותרות שעסקו בנושא, לא יצאו מבית מדרשי".

עוד כתב הבעלים: "כאחד שיושב במרכז יציע העידוד, אני רואה בדיוק את מה שכל אחד ואחת מכם ומכן רואה וסובל בדיוק כמו כל אוהד מהביצועים במגרש ומהתוצאות. לו לרגע קט הייתי חושב שניבולי פה ושריקות בוז ישפרו את הביצועים וישפיעו לטובה על התוצאה הסופית, הייתי שוקל בחיוב הצטרפות לחלק מהם, לפחות לאלו שלא חוצים קווים אדומים בחיי. אך לא זה המצב, ההפך הוא הנכון. אני בדעה שבתקופה המאתגרת הזו, השחקנים והצוות זקוקים לנו ביציע יותר מתמיד. קהל ניכר בימים הפחות הטובים והפחות מוצלחים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות