לארקין שוב כיכב, 75:80 לאנאדולו אצל ריאל מדרידהולאנד נכנס כמחליף וכבש צמד, 1:5 גדול לדורטמונדהפועל חולון: ריצ'י האוול עדיין חולה ויחמיץ את נס ציונההפתעה בכדוריד: קריית אונו ניצחה את הפועל אשדודסולומון: ''נפצעתי שוב, אפסיד את החודשים הקרובים''אצילי: ''מרוץ האליפות צמוד? זה רק מאתגר אותנו''ראשון לציון התבססה במקום השני עם 0:2 על נצרתפדרר שרד מותחן, דג'וקוביץ' טייל, סרינה ואוסקה בחוץעסקת תורג'מן לב''ש תקועה, זריהן ימשיך בהתקפהיוסי בניון: ''כל שחקן שנרצה, יצטרף לבית''ר ירושלים''
גארת' בייל עם אדן הזאר (האתר הרשמי)

דיווח: בייל החליט לעזוב את ריאל מדריד בסיום העונה

שלישי | | 10:33    מאת מערכת ישראל ספורט

ב''אס'' טוענים: הוולשי ''זועם ומבולבל'' בעקבות ניפויו מהסגל נגד ברוז' ו''נשבר לו מזידאן''. סוכנו מחפש לו קבוצה לקראת חלון ההעברות בינואר או ביוני. האם הפעם בייל יממש את רצונו ואכן יעזוב את הבלאנקוס?

האם הפעם זה סופי? ב"אס" מדווחים הבוקר (שלישי) כי גארת' בייל מאס במצבו בריאל מדריד ורוצה לעזוב את הקבוצה בסיום העונה. על פי הדיווח ב"אס", "בייל נותר זועם ומבולבל. הוא מרגיש שבדיוק כשהתחיל לחזור לכושר, בדיוק שחזר לאט לאט להיות חד, זידאן החליט לשלוח אותו ליציע בלי הסבר. בייל לא היה עייף, לא היה זקוק למנוחה - והוא לא מבין מה פשר המהלך הזה".
 


עוד נכתב ב"אס" כי "שלא כמו בשנים אחרות, בייל לא מרגיש שבמועדון מגוננים עליו. גם פלורנטינו פרס שהגן עליו כל השנים לא משמיע קול, ובייל מבין את הרמזים. נמאס לו מזידאן". לבייל היו מספר הזדמנויות לעזוב בקיץ החולף, אך סוכנו, ג'ונתן בארנט, טען כי הוא מעוניין להישאר במדריד, כשגם הבלאנקוס בסופו של דבר העדיפו שימשיך וסירבו להצעת ענק מג'יאנגסו סיינטי הסינית. אבל כעת, על אף שהראה יכולת טובה בשבועות האחרונים ולראשונה מאז הגיע בקיץ 2013, נראה כי הוולשי מעוניין לעזוב את המועדון וכבר הנחה את סוכנו לחפש לו קבוצה חדשה. 

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות