לארקין שוב כיכב, 75:80 לאנאדולו אצל ריאל מדרידהולאנד נכנס כמחליף וכבש צמד, 1:5 גדול לדורטמונדהפועל חולון: ריצ'י האוול עדיין חולה ויחמיץ את נס ציונההפתעה בכדוריד: קריית אונו ניצחה את הפועל אשדודסולומון: ''נפצעתי שוב, אפסיד את החודשים הקרובים''אצילי: ''מרוץ האליפות צמוד? זה רק מאתגר אותנו''ראשון לציון התבססה במקום השני עם 0:2 על נצרתפדרר שרד מותחן, דג'וקוביץ' טייל, סרינה ואוסקה בחוץעסקת תורג'מן לב''ש תקועה, זריהן ימשיך בהתקפהיוסי בניון: ''כל שחקן שנרצה, יצטרף לבית''ר ירושלים''
ירדן שועה בפעולה (רמי כהן שמאלי)

ירדן שועה ספג את הקנס המקסימלי: 8,000 שקלים

שלישי | | 08:24    מאת אדי חליאבין

חלוץ מכבי חיפה נענש על הבילוי הלילי לפני המשחק נגד מכבי נתניה ובמועדון מקווים: ''הסיפור הזה מאחורינו, מתרכזים בהצלחה של הקבוצה''. וגם: המסקנות מהתנהלות נס ציונה בשבת והפנייה לאוהדים לפני כיפור

חלוץ מכבי חיפה ירדן שועה ספג קנס כספי של 8,000 ש"ח, הקנס המקסימלי שניתן לתת לשחקן, בעקבות הבילוי הלילי שלו לפני המשחק מול מכבי נתניה - ממנו כזכור גם הושעה. בוועדת המשמעת שנעשה לו נכחו בין היתר השחקן, נציג ארגון השחקנים, הקפטן נטע לביא והמנהל האדמיניסטריבי רועי שני.

במכבי חיפה הבהירו: "אנחנו רוצים לסגור את העניין הזה, לשים אותו בצד ולהתרכז מעתה והלאה רק בהצלחת הקבוצה. בטוחים שירדן יהיה שחקן משמעותי במועדון ויתרום לו עוד רבות". למרות האמירות המפויסות הללו, לשועה הובהר כי לעבירת משמעת נוספת עלולות להיות השלכות חמורות. צריך לזכור כי גם לאחר האירוע הזה שועה ביצע אקט שנוי במחלוקת כאשר לא ניגש עם שאר השחקנים לחגוג עם הקהל בסיום הניצחון האחרון על נס ציונה, משחק בו שותף לשבע דקות בלבד.

מילאו את האצטדיון. אוהדי מכבי חיפה (אסף הופמן)
בנושא אחר, בעקבות העומס הרב שנוצר בכניסות לאצטדיון המושבה במשחק בין סקציה נס ציונה למכבי חיפה ביום שבת האחרון במסגרת המחזור השישי - בעקבותיו חלק מהאוהדים והעיתונאים נכנסו באיחור של לא פחות מחצי שעה, ועל מנת למנוע חזרתם של מקרים דומים בעתיד, התקיימה פגישה בין אנשי מנהלת הליגה נציגי סקציה נס ציונה ומנהל האירוע לצורך תחקור האירועים.

מקור הבעיה שנוצרה היה בשל העובדה שלמשחק בין העולה החדשה לירוקים הגיעו כ-8,000 צופים של האורחת, כאשר הצפי בפקודה היה ל-6,000 בלבד. על מנת להשלים את הפקת לקחים, נקבעה פגישה ביום חמישי גם עם חברת הכרטיסים ‘לאן’ כשבמקביל התבקשה הנהלת הפועל כפר סבא, שמארחת גם היא את משחקיה באצטדיון, להיערך לפתיחת כל היציעים במשחקם הביתי הקרוב נגד מכבי חיפה.

כמו כן, פנתה מנהלת הליגה לעיריית פתח תקווה ולחברה הכלכלית, על מנת שיאכפו את חוק מניעת עישון באצטדיונים לרווחת ובריאות הקהל. מהמנהלת נמסר: "אנו מתנצלים על עוגמת הנפש שנגרמה לחלק  מאוהדי מכבי חיפה והעיתונאים שנאלצו להמתין זמן ממושך בכניסות לאיצטדיון. נעשה הכל שמקרים כאלו לא יחזרו בשנית לרבות הפחתת תמריצים לקבוצות שלא ייערכו כראוי. אנו מבקשים לנצל את ההזדמנות הזאת ולהצדיע לאוהדים, למשפחות ולילדים שמגיעים בהמוניהם לאצטדיוני הכדורגל מתחילת השנה ושוברים שיאים של צפיה במשחקי הכדורגל מתחילת העונה".
 


מנס ציונה נמסר בתגובה: "בעקבות אירועי המשחק בשבת האחרונה עם מכבי חיפה, הנהלת המועדון סקציה נס ציונה ערכה בדיקה מעמיקה שנעשתה מול חברת "לאן", משטרת ישראל וחברת האבטחה "מעיין אבטחה". מהבדיקה עלה כי הצפי לכמות קהל הצופים של מערך האבטחה למשחק הייתה שגויה. ההערכה וההתארגנות הייתה ל-7000 צופים כאשר בפועל הגיעו יותר מ-10,000 צופים, דבר שגרם ללחץ ועומס רב על הקופות ועל השערים שלא היה מתוכנן".

עוד נמסר: "בשעה 19:05, 5 דקות מתחילת המשחק, התקבלה החלטה ע"י מערך האבטחה לפתוח את שערי החירום אשר נמצאים ביציע מס' 4 ו-5 לכל אוהדי חיפה אשר רכשו כרטיס אך נשארו בחוץ. חשוב להדגיש כי הנהלת סקציה נס ציונה לא נתנה אישור או הנחייה לחברת "לאן" למכור כרטיסים לאוהדי חיפה ליציע מס' 5 המשמש את אוהדי נס ציונה. אנו מתנצלים בפני כל אוהדי הסקציה על עוגמת הנפש שנגרמה כתוצאה מהשתלשלות האירועים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות