מסי עשה היסטוריה, האלאנד שבר שיא, מרטנס הרשים1:2 קשה לברצלונה על סלביה פראג, 1:4 לליברפול בגנקיורופקאפ: עירוני נס ציונה פתחה עם 75:82 על קאפנברגקטש: ''מאוד גאה בגישה ומרוצה מתגובת השחקנים''עשתה את העבודה: צ'לסי ניצחה 0:1 את אייאקס בחוץעדיין מושלמת: הפועל י-ם ניצחה 78:85 את א.א.ק אתונהעבדה קשה: עירוני נהריה העפילה לשמינית גמר הגביעפתחו ברגל ימין: נבחרת ישראל ניצחה 32:33 את פינלנדספרופולוס: ''משחק מסוכן, פוגשים קבוצה עם סגל עמוק''עוד מכה לבאיירן מינכן: לוקאס הרננדס סובל מקרע חלקי
ה''סייקלינג אקדמי'' בירושלים (יח''צ)

אופניים: סייקלינג אקדמי על סף כניסה לטור דה פראנס

רביעי | | 19:42    מאת מערכת ישראל ספורט

קבוצת הרכיבה הישראלית חתמה על הסכם עם קבוצת קטיושה, שיאפשר לה להתחרות במירוצים הגדולים בעולם. סילבן אדאמס, מבעלי קבוצת הרכיבה הישראלית: ''זו רק ההתחלה, אני נרגש''

קבוצת הרכיבה המקצוענית הישראלית סייקלינג אקדמי חתמה על הסכם עם קבוצת הוורלד טור (הסבב העולמי) "קטיושה", שיאפשר לה לה להתחרות בסבב המירוצים החשוב ביותר בעולם ובראשם הטור דה פראנס - החל מהעונה הקרובה.

הקבוצה הישראלית חתמה על הסכם עם קבוצת 'קטיושה' שהופך את אקדמי לבעלת השליטה ומעניק לה את הרישיון של 'קטיושה' להתחרות כקבוצת 'וורלד טור' מן המניין בשלוש השנים הקרובות. על פי ההסכם, 'קטיושה’'שמחזיקה בחברת הלבשה, תייצר את מדי הקבוצה הישראלית בצבעיה המסורתיים, כחול לבן. המהלך טעון אישור סופי של איגוד האופניים העולמי ובהנחה שיאושר - תצטרף הקבוצה לסבב הבכיר של עולם האופניים המקצועני עם הזמנת קבע להתחרות בגדולי המירוצים בעולם, כולל כל הגרנד טורים, הטור דה פראנס, הג'ירו דה איטליה ו"הוולטה" של ספרד.

סילבן אדאמס, מבעליה של סייקלינג אקדמי שעמד מאחורי המהלך אמר בעקבות ההסכם: "הצהרתי לא אחת שנגגיע במוקדם או במאוחר ל"וורלד טור" ואני נרגש שהדבר עומד להתרחש כבר בעונה הבאה. אני מבטיח שהקבוצה תעשה לא מעט גלים בסבב היוקרתי בעולם, זו רק ההתחלה". שותפו רון בר און הוסיף: "המהלך הזה יחיש את הגשמת חזוננו לפתח את ענף האופניים בישראל ולקדם את הרוכבים הישראלים לקדמת הבמה העולמית. לראות רוכב ישראלי בטור דה פראנס בעונה הבאה".

נגישות