''משחק העונה'' לשעבר: מכבי ת''א מתארחת בב''שמכה לאתלטיקו מדריד: ז'ואאו פליקס ייעדר מהדרביסטיבן ברחוויין חתם בטוטנהאם, קבאני יעבור ל-MLS?סקוטי ווילבקין חתם לשלוש שנים נוספות במכבי ת''אאמאדו סוקונה עבר להפועל כפ''ס, בנג'מין קוקו לפ''תמומחי ה-Winner: מכבי ת''א תנצח את הפועל ב''שהפועל ב''ש: שיר צדק חוזר לסגל אחרי תקופה ארוכהאוהדי יונייטד זרקו רימוני עשן על ביתו של אד וודוורדבראיינט ואשתו סיכמו: לא נטוס לעולם במסוק ביחדפלדין: ''המוות של קובי? עדיין קשה להאמין שזה קרה''
ענבל שמש על הפודיום (איגוד הג'ודו)

ג'ודו: ענבל שמש זכתה בארד לאחר שגילי שריר נפצעה

שבת | | 16:10    מאת מערכת ישראל ספורט

הדרבי הישראלי בקרב על הארד (עד 63 ק''ג) בגרנד פרי טשקנט הסתיים בדמעות של שריר, שניסתה להמשיך למרות פציעת ברך ובסופו של דבר פרשה. הרשקו: ''מדליה שנייה שמסמנת על כיוון נכון''

יומה השני של תחרות הגרנד פרי בטשקנט הסתיים עם מדלייה ישראלית נוספת לאחר שענבל שמש (עד 63 ק"ג) גברה בדרבי כל ישראלי על חברתה לנבחרת גילי שריר, שנפצעה במהלך הקרב, וזכתה במדליית ארד. ההישג של היום (שבת) מצטרף לזכייה של גפן פרימו אתמול במדליית הארד במשקל עד 52 ק"ג.

ענבל שמש החלה את דרכה בתחרות בסיבוב השני, בו ניצחה באיפון מהיר בחלוף 59 שניות את רבשן אמאנגילדיאבה האוזבקית המקומית. בסיבוב הבא גברה באיפון על גיק ואן דן ברג ההולנדית בתום 3:06 ד‘, וברבע הגמר נעצרה שמש כשנוצחה בגולדן סקור בידי לוסי רנשאל הבריטית שהשיגה וואזרי בגולדן סקור בחלוף 4:30 ד' של התמודדות. בקרב הרפסאג', בית הניחומים, ניצחה שמש בוואזרי את מגדלנה קרסאקובה האוסטרית, בקרב שנכנס גם הוא לגולדן סקור ובתום 4:53 ד'.

שריר, שסיימה את התחרות האחרונה שלה באליפות העולם בשמינית הגמר והציגה יכולת טובה, החלה את דרכה בסיבוב השני שם גברה ביתרון וואזרי על האמריקאית חנה מרטין בתום 4 ד'. בסיבוב הבא ניצחה בגולדן סקור גם כן ביתרון וואזרי, את נדיה בזינסקי הגרמניה בחלוף 5:20 ד' של התמודדות. ברבע הגמר ניצחה שריר בגולדן סקור, את אמי לוויסי הבריטית בזכות עונשים, כאשר עונש שלישי לחובתה של הבריטית ניתן בתום 6:30 ד'. בחצי הגמר נעצרה הישראלית כאשר הפסידה בוואזרי לאנריקוליס באריוס מונצואלה בתום 4 ד'.
 


בקרב על מדליית הארד נפגשו שתי הישראליות ולא הצליחו לזכות בניקוד, והקרב נכנס אל תוך הגולדן סקור עם שני עונשים לחובתה של שריר ועונש אחד לחובתה של שמש. שתי דקות בתוך הגולדן סקור ביצעה שריר תרגיל שגרם לפציעה בברכה, מנע ממנה להמשיך בקרב והניצחון הוענק לשמש שסיימה עם מדליית הארד ומקום חמישי לשריר.

המאמן הלאומי של נבחרת הנשים שני הרשקו סיכם: "ענבל זוכה במדליה חשובה מאוד לאחר יום קרבות קשה ומתיש שבסיומו מנצחת על מדלית הארד את גילי שריר לאחר קרב של 7 דקות. אני שמח עבור ענבל שעבדה קשה כדי להגיע למדליה הזו. מדליה שנייה שלנו בתחרות שמסמנת על כיוון נכון וטוב".

מוקדם יותר היום, ירדן מאירסון (-70 ק"ג) נוצחה בעונשים בסיבוב הראשון בידי אלינה באום מגרמניה והודחה מהמשך התחרות.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות