הפועל ת''א: ''אף אחד פה לא רוצה להתעורר מהחלום''חוזז: ''עברתי תקופה לא קלה, אך שמח שלא ויתרתי''הפועל ב''ש: ''זה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה''דן איינבינדר: ''שמח שידענו לגלות אופי ולחזור למשחק''אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודותלוי: ''לב''ש סגל של אליפות'', אבוקסיס: ''הצגה של ניצן''נפרדו ללא הכרעה: רק 1:1 בין בית''ר י-ם להפועל ב''ש
אוהדי בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)

''נגמרו הימים שמועדון בית''ר י-ם מעלים עין מגזענות''

שישי | | 17:03    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שארגון לה פמיליה הודיע כי מספר אוהדים נתבעו (''לא ניתן יד לדיקטטורה'', מבית''ר נמסר בתגובה: ''לא ניתן לאף אחד לפגוע במותג ובמועדון הגדול בישראל. מי שיהיה אלים - ייתבע ויורחק''

לא שקט בבית"ר ירושלים. מלבד העובדה שהקבוצה מהבירה עם נקודה אחת בלבד מתשע אפשריות ואחרי שני הפסדים רצופים, רגע לפני המשחק מחר (שבת, 20:30) בחוץ מול עירוני קריית שמונה, גם היחסים בין הבעלים משה חוגג וארגון "לה פמיליה" עולים פעם נוספת על שרטון.

הארגון פרסם היום הודעה: "עוד בוקר עגום נרשם בהיסטוריה של בית"ר. מה לא ספגו אנשי הארגון מתחילת השנה? וכנראה שחוגג מנסה להפיל עלינו את הבעיות, הצרות והכישלונות המקצועיים של בית"ר ירושלים או לחלופין לחפש דרך החוצה מהקבוצה. על פי הנראה כעת הבעלים פועל בכל דרך כדי למשוך אותנו להתחיל בבלגן כדי שהאש תופנה אלינו. הוא מתעסק בכל דבר זניח מעבר למצב הקבוצה באמת. הקבוצה שלנו נמצאת אצלנו בראש ואיננו רוצים חלילה לפגוע בהכנות הקבוצה בשום משחק, אבל כנראה שהרצון של ההנהלה בראשות חוגג אחר לגמרי. אנו מוסרים מכאן שאנו לא נקבל יותר שום דרך של כוחניות ושל דיקטטורה. אם מישהו חושב להילחם במנוע היחיד של הקבוצה ועוד מצפה להצלחה, אז קודם כל על פי כל צעד בהיסטוריה הוא טועה ודבר שני הוא גם ייתקל בקהל שייחשב מסלול חדש מהיום".
 


מבית"ר ירושלים נמסר: "נגמרו הימים שמועדון הכדורגל בית"ר ירושלים מעלים עין מגזענות. נגמרו הימים שבית״ר ואלימות הולכים יד ביד. נגמרו הימים שמיעוט מזערי של ׳אוהדים׳ - עשבים שוטים, מכתים את שמם של מאות אלפי אוהדי בית״ר מכל רחבי הארץ שגאים באהדתם לקבוצה, אבל מתביישים כששמם נקשר לאירועי אלימות וגזענות. אמרנו בעבר, ואנחנו חוזרים גם עכשיו - ללא כל קשר למצב הקבוצה בטבלה, אנחנו לא מפחדים מדרך ארוכה ולא ניתן לאף אחד לפגוע במותג ובמועדון הגדול בישראל. בעלי הקבוצה משקיע זמן וכסף רב, ואנחנו עושים את כל המאמצים להביא אנשי צוות מעולים, שחקנים מצוינים, הטבות למנויים, חוויית צפייה, פאן זון ועוד הרבה דברים שאתם רואים ובעזרת השם עוד תראו ותהנו מהם בהמשך. אבל, מי שיהיה אלים - ייתבע ויורחק. מי שיתנהג בגזענות או בבריונות - ייתבע ויורחק. פגעת בשמם הטוב של אוהדי בית"ר? תשלם".

עוד נמסר: "אנו נותנים כבוד רב לחוק ועל כן לא נרחיב אודות המעורבים והפרטים שידועים היטב למשטרה. התביעה אינה כנגד ארגון, אלא כנגד בודדים שפעלו באלימות קשה כנגד אחרים סביב משחק שאירחנו בטדי. נגמרו הימים שאותם אנשים מנצלים פרצות ומורחקים לתקופה שבין המשחקים או לזמן קצר. לצד פעילות המשטרה המבורכת בפן הפלילי, אנחנו ננקוט צעדים חד משמעיים בפן התרבותי והתדמיתי - לא נחכה להנחיות ונשמור על האוהדים שלנו והמועדון שלנו מגורמים מזיקים. נרחיק. נתבע. נהיה חד משמעיים כלפי כל גורם. לא נאפשר שמיעוט רע ייקח בשבי את הרוב המוחלט של הקהל הטוב במדינה שרוצה להגיע עם הילדים והמשפחה כדי לדחוף, לעודד וליהנות מהאהובה שלו. יש לנו משחק חשוב במוצאי שבת. התמיכה שלכם במהלכים הללו למיגור התופעות השליליות והבלטת ׳ואהבת לרעך כמוך׳, התמיכה שלכם - הרוב המוחלט במועדון והעידוד של השחקנים חשוב מאוד. מקווים שנצא לדרך חדשה כבר במוצאי שבת בעזרת השם". 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות