הפועל ת''א: ''אף אחד פה לא רוצה להתעורר מהחלום''חוזז: ''עברתי תקופה לא קלה, אך שמח שלא ויתרתי''הפועל ב''ש: ''זה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה''דן איינבינדר: ''שמח שידענו לגלות אופי ולחזור למשחק''אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודותלוי: ''לב''ש סגל של אליפות'', אבוקסיס: ''הצגה של ניצן''נפרדו ללא הכרעה: רק 1:1 בין בית''ר י-ם להפועל ב''ש
לינוי אשרם עם המדליה היום (עמית שיסל, באקו)

ענק: מדליית ארד ללינוי אשרם בקרב רב באליפות העולם

שישי | | 19:27    מאת מערכת ישראל ספורט

המתעמלת הישראלית השלימה אליפות נהדרת עם מדליה שישית בבאקו והיא עומדת על הפודיום בתחרות היוקרתית בפעם השלישית ברציפות. היא וניקול זליקמן הבטיחו את הכרטיס לטוקיו 2020

עוד הישג ענק ללינוי אשרם: המתעמלת הבכירה של ישראל זכתה הערב (שישי) במדליית ארד בגמר הקרב-רב באליפות העולם בבאקו, אזרבייג'אן. אשרם, שעלתה לגמר הקרב רב מהמקום השני במוקדמות, הובילה אחרי תרגיל אחד ונראתה בעמדת זינוק מצוינת לזכות בזהב היסטורי, אולם בסופו של דבר דורגה אחרי האחיות הרוסיות דינה וארינה אברינה. אשרם השלימה בכך תחרות נהדרת עם לא פחות משש מדליות, כאשר זו הפעם השלישית ברציפות שהיא עומדת על הפודיום באליפות העולם. לינוי, כמו גם ניקול זליקמן שהציגה תחרות נהדרת, השיגה גם את הכרטיס לטוקיו 2020.

לינוי אשרם בתרגיל האלות (עמית שיסל, באקו)
לינוי אשרם בתרגיל הסרט (עמית שיסל, באקו)
לינוי אשרם בתרגיל החישוק (עמית שיסל, באקו)
לינוי אשרם

המתעלמת הבכירה של ישראלי פתחה עם תרגיל האלות ובו זכתה לציון של 23.500 נקודות בסיומו של תרגיל נהדר, בעוד יריבתה שעלתה קודם לכן, דינה אברינה הרוסיה, קיבלה ציון של 23.000 בתרגיל האלות שלה. אשרם הסתבכה מעט בתרגיל הסרט, אבל התאוששה מהר ולא איפשרה לשגיאה לקלקל את התרגיל לגמרי, ולבסוף קיבלה 21.050 נקודות. אברינה ביצעה את תרגיל החישוק בצורה נהדרת וחלקה וקיבלה ציון של 23.800, כאשר אחריה עלתה אשרם ולאחר תרגיל נהדר קיבלה ציון של 22.050 נקודות, למרות הפלה קלה של המכשיר. אחרי שלושה מכשירים, אברינה עם ציון כללי של 68.450, אשרם עם 66.500. התרגיל הרביעי והאחרון של אשרם היה תרגיל הכדור, אותו ביצעה ללא טעויות ובצורה נקייה, וקיבלה ציון של 23.100 נקודות.

ניקול זליקמן בתרגיל החישוק (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן בתרגיל הסרט (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן לפני שהכדור ברח (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן

המתעמלת השנייה של ישראל בקרב-רב ביצעה קודם כל את תרגיל הסרט, וזכתה לציון טוב של 20.300 נקודות. התרגיל השני של זליקמן היה תרגיל החישוק, ובו היא הפגינה ביצועים טובים שזיכו אותו בציון קצת נמוך יותר מהתרגיל הראשון, 20.000. זליקמן עברה לאחר מכן לתרגיל הכדור. גם הפעם הלחץ השפיע, ובמהלך התרגיל הכדור ברח לה. דקות אחרי התרגיל נראתה זליקמן דומעת, וזכתה לציון נמוך יחסית של 19.200. אחרי שלושה מכשירים, זליקמן נותרה במקום ה-12. דווקא אחרי שהיה נראה שהלחץ מכריע אותה, בתרגיל האלות היא הציגה יכולת נהדרת וקיבלה לבסוף 21.750 נקודות.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות