האנזי פליק: ''100 שערים? השיאים לא מעניינים אותי''יואב כץ מאוכזב: ''אנחנו עדיין חלודים, ההגנה חלשה''הפועל ת''א: ''אף אחד פה לא רוצה להתעורר מהחלום''חוזז: ''עברתי תקופה לא קלה, אך שמח שלא ויתרתי''הפועל ב''ש: ''זה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה''דן איינבינדר: ''שמח שידענו לגלות אופי ולחזור למשחק''אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''הפועל ת''א ניצחה 1:2 את מכבי חיפה, הפער: 9 נקודות
המאמן עודד קטש (דוברות הפועל ירושלים)

''אנחנו מכוונים לתארים, נקווה לשיפור מהעונה שעברה''

חמישי | | 21:10    מאת רועי ינקלוביץ

מאמן הפועל ירושלים דיבר לקראת העונה החדשה והוסיף: ''קשה עוד לקבוע איזו קבוצה טובה יותר - של העונה או זו של העונה שעברה. אמארה? הוא תמיד בלב שלנו''. וגם: הפציעה של תומאס

הפועל ירושלים ערכה היום (חמישי) את המדייה דיי המסורתי שלה לקראת העונה החדשה. כל שחקני הקבוצה עמדו לרשות התקשורת לצורך ראיונות לקראת פתיחת העונה שתחל עבור הקבוצה בשבוע הבא ברבע גמר גביע ווינר.

המדיה דיי היום (רועי ינקלוביץ')
מאמן הקבוצה עודד קטש אמר על הכנות לעונה החדשה: "היה מחנה אימון מצוין באיטליה, גם התנאים וגם מה שהספקנו לעשות, כולל הרמה של הקבוצות שזה יותר בריא לקבוצה ברמה שלנו, כולל טבילת האש הפחות נעימה מול חימקי מוסקבה, שהייתה חשובה לא פחות. מטרות הקבוצה? אנחנו מכוונים לתארים, בשנה שעברה עשינו תמונה קבוצתית ואף אחד לא עזב במהלך העונה, הצטרפו רק בגלל פציעות. נקווה שכך יהיה גם העונה, זה מעיד על הצלחה מסוימת, לפחות בעיניי. באימונים אני נהנה מהאופי של השחקנים, לא פחות משנה שעברה וזה לא מובן מאליו. נקווה שנגיע להישגים גדולים יותר משנה שעברה".

על הפציעה של טיישון תומאס: "פציעות זה לא נעים, באיטליה לא זיהו את הקרע שיש לו, אבל נמתין בסבלנות שבועיים-שלושה. אנחנו כבר רגילים לפתוח עונה בלי טיישון, הוא טוב בלהצטרף מאוחר יותר. זה לא נעים, הוא שחקן משמעותי בקבוצה". תומאס עצמו אמר על הפציעה: "זה לא כל כך רציני, הקבוצה תסתדר בלעדיי בגביע ווינר, ואני מאמין שתצליח, אגיע מוכן לפתיחת הליגה".

קטש המשיך על הקבוצה העונה לעומת הקבוצה בעונה שעברה: "קשה עוד לקבוע איזו קבוצה טובה יותר, בכמה דברים אנחנו יותר טובים ואני כן חושב שאנחנו יכולים להיות יותר אגרסיביים בכמה עמדות והשתדרגנו בזה וזה חשוב ובעוד כמה עמדות יש שחקנים שצריכים להוכיח שעשינו טוב שהם כאן". לקראת העונה השנייה בליגת האלופות של אירופה: "אני יכול לאחל לנו פתיחה ועונה אירופית כמו שהייתה לנו בעונה שעברה. כמובן שאנחנו רוצים לעשות יותר טוב ורוצה להאמין שכשנגיע לשלבים יותר מאוחרים ואני מקווה שנגיע, נדע להפיק את הלקחים מהעונה שעברה ולהכין את עצמנו יותר טוב".

''תמיד בלב שלנו''. אמארה סטודמאייר (דוברות הפועל ירושלים)
על אמארה סטודמאייר: "אמארה תמיד בלב שלנו והוא שחקן מיוחד ונראה מה יהיה, עם אמארה קשה לדעת מה יוליד יום. לאמארה תמיד יש מקום כאן, אני חושב שאני מדבר בשם המועדון. הוא שחקן מיוחד וגם החיבור שלו להפועל ירושלים נהדר, צריך לשאול את גיא הראל ואייל חומסקי, יש סיפורים בכדורסל שהם מעבר לכדורסל ויש בהם משמעויות אחרות".

על הבעיות שהתגלו מול חימקי מוסקבה: "למדנו הרבה, איך להתמודד עם קבוצות עם סייז מסוים והגנות חילופים ולהיות מסוגלים ליישם את השיטה של איך לשמור מול קבוצות ברמה גבוהה. הרבה מאוד לקחים קטנים, על איך שחקנים מסוימים יכולים לשחק, זה בהחלט חשף הרבה מאוד דברים קטנים שאנחנו צריכים לשפר, אבל בסך הכל אני מרוצה מאוד".

על עידן זלמנסון, אמר המאמן: "יש לו מקום בקבוצה וברוטציה, העונה הזו היא עונה ארוכה והעניין של דקות משחק הוא לא רלוונטי. הוא נמצא פה יום יום בתחרות ובמועדון שחמש דקות פה שוות הרבה יותר מאשר במקומות אחרים. הרבה דברים תלויים בו, אם הוא יהיה טוב ויעשה את קפיצת המדרגה הוא יתקע פה יתד. אני רוצה להאמין שעידן פה בהפועל ירושלים ליותר משנה אחת, רמת הדומיננטיות תלויה בו".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות