חיים סילבס: ''יש לנו מה למכור בכל משחק בפלייאוף''הסכם אחיד: ארגון השחקנים ומכבי פ''ת הגיעו להסדרקלטינס וסבג סיכמו לעונה הבאה לאחר שהסכימו לקצץרוני לוי: ''אני מקווה שהצעד הבא יהיה החזרת הקהל''אלטמן בספק למכבי חיפה, דמארי התאמן ויהיה כשירמכבי ת''א תשחק עם מדים מיוחדים בפלייאוף העליוןנס ציונה ניצחה 0:2 את רמת השרון, צמד לדור גליליהסגל הושלם: ספידי סמית' חתם רשמית במכבי חיפהפרופ' גרוטו וכלפון הגיעו לביקורת פתע אצל מכבי פ''תבעלות של למעלה מ-7 מיליון שקלים: האקדמיה לבנים
סעיד מולאי (טוויטר

אחרי סערת מולאי-מוקי: ההתאחדות האיראנית הושעתה

רביעי | | 13:42    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד הג'ודו העולמי הודיע על השעייתה של איראן מכל התחרויות בשל אילוצו של סעיד מולאי לפרוש כדי להימנע מקרב מול הישראלי באליפות העולם האחרונה: ''זו הייתה הפרה של כלל החוקים''

איגוד הג'ודו העולמי הודיע היום (רביעי) על השעייתה של ההתאחדות הג'ודו האיראנית וכלל ספורטאיה מכל התחרויות הבינלאומית. זאת שלושה שבועות אחרי שהג'ודוקא האיראני סעיד מולאי חשף שהאיגוד במולדתו ניסה לאלץ אותו לפרוש מאליפות העולם בטוקיו כדי להימנע ממפגש עם שגיא מוקי, שהמשיך אח"כ לזכייה במדליית הזהב במשקל של עד 81 ק"ג. את המהלך הוביל יו"ר האיגוד העולמי, מריוס ויזר, שהבטיח אישית למולאי לטפל בסוגיה. 
 


בהודעה שנמסרה מטעם איגוד הג'ודו העולמי נכתב: "בעקבות מה שקרה באליפות העולם הוחלט להשעות את האיגוד האיראני מכל פעילות ספורטיבית וחברתית על ידי איגוד הג'ודו העולמי. סעיד מולאי קיבל הוראה לא להתחרות מול שגיא מוקי והדבר נוגד את לשון המכתב שקיבלנו בו הבטיחו האיראנים לכבד את האמנה האולימפית. מדובר בהפרה של חוקי ה-IJF ולא רק שלו". בהודעה הוזכרו מקרים קודמים בהם החרימו איראנים מפגשים ספורטיבים עם ישראלים, בהוראת המשטר. 

עוד נכתב שהסכם הופר באופן בוטה וכי כל גופי הספורט השונים באיראן יודעים על התקנון, אך לא מכבדים את האמנה האולימפית או את קודי האתיקה. האיגוד מנה את סיבות ההשעייה כשהבולטת מכולן היא הכנסת הפוליטיקה אל תוך מזרן הג'ודו כאשר האיגוד מצטט שאפליה אסורה על הבדל דת, גזע, מין, שפה או המדינה ממנה מגיע המתחרה.  כזכור, לאחר אליפות העולם נמלט מולאי לגרמניה, כאשר הוא כבר הצהיר שיתחרה בטוקיו 2020 תחת דגל הוועד האולימפי הבינלאומי. 

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות