שר הספורט: ''הליגה האיטלקית תחזור עד ה-20 ביוני''היסטוריה בקריית אונו: אב ובנו יאיישו את עמדת השועררשמית: ג'ראיי גרנט חתם עד תום העונה במכבי חיפהמוכנים לליגה: 0:3 למכבי ת''א על בית''ר ת''א/בת יםבנות נתניה נגד העירייה: מפלה באופן קיצוני בתקציביםר.ב לייפציג הביסה 0:5 את מיינץ, שלושער לטימו ורנרהשר חילי טרופר נפגש עם יו''ר המנהלת ארז כלפוןאיתמר ניצן חתם לשלוש שנים נוספות בבית''ר ירושלים''שחקן בפרמייר ליג חשוד במעורבות באונס קבוצתי''הפועל ת''א: נתק בין משה סיני לאיציק ושרון ניסנוב
לינוי אשרם עם מדליית הכסף (עמית שיסל, באקו)

אליפות העולם: אשרם זכתה בכסף בחישוק וארד בכדור

שלישי | | 19:46    מאת מערכת ישראל ספורט

דרמה בבאקו: אשרם דורגה ראשונה עם ציון של 23.400, אבל סלזנייבה שהתמודדה אחרונה עקפה אותה עם ציון של 23.500 ודחקה את זליקמן מהפודיום. אשרם שלישית בכדור אחרי התאומות אברינה

יומה השני של אליפות העולם בהתמעלות אומנותית בבאקו, אזרבייג'אן סיפק לנו היום (שלישי) שתי מדליות ישראליות. לינוי אשרם זכתה במדליית כסף בתרגיל החישוק, אחרי דרמה ברגע האחרון שגם דחקה את ניקול זליקמן מהפודיום, ובמדליית ארד בתרגיל הכדור. מדובר במדליות מספר שש ושבע באליפות העולם עבור המתעמלת האמנותית הבכירה של ישראל. מחר ובחמישי יתקיימו המוקדמות והגמרים בתרגילי הסרט והאלות. 

לינוי אשרם עם מדליית הארד (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן בגמר הכדור (עמית שיסל, באקו)
לינוי אשרם בגמר החישוק (עמית שיסל, באקו)
בתרגיל החישוק אשרם סיימה במקום השנייה וזכתה במדליית הכסף עם ציון של 23.400 נקודות. במדליית הזהב זכתה במפתיע הרוסיה יקטרינה סלזבדנה עם 23.500 נקודות, שעלתה אחרונה להתחרות, ובמדליית הארד זכתה דינה אברינה גם היא מרוסיה עם 23.350 נקודות. ניקול זליקמן סיימה רביעית עם 21.450 נקודות ונדחקה מחוץ לפודיום ברגע האחרון.  בתרגיל הכדור אשרם סיימה במקום השלישי עם 22.400 נקודות ומדליית ארד. דינה אברינה מרוסיה זכתה במדליית הזהב עם 23.500 נקודות. אחותה התאומה ארינה אברינה זכתה במדליית הכסף עם 23.050 נקודות. ניקול זליקמן עם 21.450 נקודות סיימה במקום השביעי.

לינוי אשרם היום (עמית שיסל, באקו)
לינוי אשרם היום (עמית שיסל, באקו)
ניקול זליקמן היום (עמית שיסל, באקו)
שרת הספורט מירי רגב בירכה: "לינוי שלנו ממשיכה להוכיח שהיא חלק בלתי נפרד מהצמרת העולמית עם זכייתה במדליית הכסף בתרגיל החישוק ובמדליית הארד  בתרגיל הכדור באליפות העולם בבאקו. כבוד גדול גם למתעמלת הצעירה, ניקול זליקמן, שהפגינה ביצועים כמעט מושלמים בתחרות מצוינת מבחינתה וסיימה את התחרות במקומות 4 ו-7. שאפו ענק לצמד המאמנות איילת זוסמן ולנה קופילנקו שמצליחות פעם אחר פעם להביא את המתעמלות בשיא הכושר לתחרויות המאני-טיים. מאחלת הצלחה למתעמלות בתרגילי האלות והסרט מחר ובמיוחד בתחרות הקרב-רב ביום שישי".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות