רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''מסי: ''אנחנו לא מספיק טובים כדי לזכות בצ'מפיונס''זלמנסון: ''משחק קשה מאוד, אך נגיע רעבים ומוכנים''אטאלנטה ממשיכה להרשים, ורנר מבקיע רק בחוץ0:1 ללייפציג על טוטנהאם, 1:4 לאטאלנטה מול ולנסיה
מיכאל אוחנה בלונדון (דוברות בית''ר ירושלים)

מיכאל אוחנה נותח בהצלחה, משה חוגג תובע אוהד

חמישי | | 20:52    מאת רועי ינקלוביץ

קשר בית''ר ירושלים עבר את הניתוח בברכו לאחר שקרע את הרצועה הצולבת, בהמשך יחזור בישראל. הבעלים שלח מכתב התראה לאוהד שכתב עליו ''הוא לא הבעלים'', תובע 100 אלף ש''ח

קשר בית"ר ירושלים מיכאל אוחנה עבר הערב (חמישי) בלונדון את הניתוח בברכו. הרופא המנתח בישר למשפחה כי הניתוח עבר בהצלחה ובימים הקרובים יחל מיכאל את הליך השיקום במרפאה וימשיך אותו בשלב מאוחר יותר בארץ. מבית"ר נמסר עוד כי אוחנה נמצא כעת בהתאוששות.

בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)
בנושא אחר, הבעלים משה חוגג שלח היום מכתב התראה לפני תביעה על סך 100 אלף ש"ח לאוהד הקבוצה שכתב באחת מקבוצות הפייסבוק של הירושלמים שחוגג אינו הבעלים של הקבוצה. האוהד טען שמי שמשמש כבעלים של המועדון ומשקיע בו הוא קינס רקישב הקזחי, אחד מהשותפים של חוגג בעסקים אחרים. לפי המכתב, אם הבעלים לא יקבל תוך 14 יום את הסכום והתנצלות פומבית, הוא ילך עם התביעה לבית משפט.

מאוחר יותר מסר משה חוגג: "איך הייתם מרגישים אם אדם היה משקיע ממרצו, מכוחו ומזמנו בנחישות רבה על מנת לזרוע פייק ניוז אודותיכם ולפגוע בשמכם הטוב? כידוע לכם היטב, אני משקיע בכל מאודי מתוך ׳ואהבת לרעך כמוך׳ ורק לטובת בית"ר. כפי שהתחייבתי בעבר, לא אתן דרור ואשב מלכת אל מול אנשים שפוגעים בשמי הטוב או בשמה של בית"ר ירושלים. תמיד אכבד ואקדם חופש ביטוי ואוהדים טובים - שהם הרוב המכריע והמובהק שלנו, לצד זה, אלה שיפגעו - ישלמו. חד וחלק. מאחל לכולנו סוף שבוע נעים, שבת שלום ונתראה בע"ה ביום שני. יאללה בית"ר!".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות