ממשיכה בריצה: בורנמות' ניצחה 1:3 את סאות'המפטוןואלוורדה: ''זה משחק שיכול להכריע את גורל האליפות''מכבי תל אביב המריאה לאתונה, אנג'לו קלויארו ייעדראשרם: ''מרגש אותי כל פעם מחדש לעמוד על הפודיום''ענק: מדליית ארד ללינוי אשרם בקרב רב באליפות העולםליגת הכדוריד נפתחה: ניצחון דרמטי למכבי ראשון לציוןג'ודו: גפן פרימו זכתה במדליית ארד בגרנד פרי טשקנטיש דרבי: הפועל ת''א הביסה 91:112 את מכבי אשדוד''נגמרו הימים שמועדון בית''ר י-ם מעלים עין מגזענות''אנגליה: מנצ'סטר סיטי תנסה למנוע מליברפול לברוח
מיכאל אוחנה בלונדון (דוברות בית''ר ירושלים)

מיכאל אוחנה נותח בהצלחה, משה חוגג תובע אוהד

חמישי | | 20:52    מאת רועי ינקלוביץ

קשר בית''ר ירושלים עבר את הניתוח בברכו לאחר שקרע את הרצועה הצולבת, בהמשך יחזור בישראל. הבעלים שלח מכתב התראה לאוהד שכתב עליו ''הוא לא הבעלים'', תובע 100 אלף ש''ח

קשר בית"ר ירושלים מיכאל אוחנה עבר הערב (חמישי) בלונדון את הניתוח בברכו. הרופא המנתח בישר למשפחה כי הניתוח עבר בהצלחה ובימים הקרובים יחל מיכאל את הליך השיקום במרפאה וימשיך אותו בשלב מאוחר יותר בארץ. מבית"ר נמסר עוד כי אוחנה נמצא כעת בהתאוששות.

בעלי בית''ר ירושלים, משה חוגג (ליאת אבשלומי)
בנושא אחר, הבעלים משה חוגג שלח היום מכתב התראה לפני תביעה על סך 100 אלף ש"ח לאוהד הקבוצה שכתב באחת מקבוצות הפייסבוק של הירושלמים שחוגג אינו הבעלים של הקבוצה. האוהד טען שמי שמשמש כבעלים של המועדון ומשקיע בו הוא קינס רקישב הקזחי, אחד מהשותפים של חוגג בעסקים אחרים. לפי המכתב, אם הבעלים לא יקבל תוך 14 יום את הסכום והתנצלות פומבית, הוא ילך עם התביעה לבית משפט.

מאוחר יותר מסר משה חוגג: "איך הייתם מרגישים אם אדם היה משקיע ממרצו, מכוחו ומזמנו בנחישות רבה על מנת לזרוע פייק ניוז אודותיכם ולפגוע בשמכם הטוב? כידוע לכם היטב, אני משקיע בכל מאודי מתוך ׳ואהבת לרעך כמוך׳ ורק לטובת בית"ר. כפי שהתחייבתי בעבר, לא אתן דרור ואשב מלכת אל מול אנשים שפוגעים בשמי הטוב או בשמה של בית"ר ירושלים. תמיד אכבד ואקדם חופש ביטוי ואוהדים טובים - שהם הרוב המכריע והמובהק שלנו, לצד זה, אלה שיפגעו - ישלמו. חד וחלק. מאחל לכולנו סוף שבוע נעים, שבת שלום ונתראה בע"ה ביום שני. יאללה בית"ר!".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות