עודד קטש: ''לא מצאנו את הקצב, זה היה משחק אגרסיבי''הפסד ראשון להפועל ירושלים באירופה, 81:75 לפו אורטזמוקדמות יורו 2021: נבחרת הנשים נכנעה 3:1 לבוסניהניימאר התחנן בפני מקורביו: ''תעזרו לי לחזור לברצלונה''סטרלינג התעמת עם ג'ו גומז באימון של נבחרת אנגליההאישור התקבל: משחקה של הפועל חולון יתקיים כרגילאתלטיקה: אליפות אירופה לנוער 2022 תתקיים בירושליםשחקן העבר מוראד אבו קישאק נרצח ביריות בג'לג'וליההמגן הצעיר והכישרוני מבית''ר ת''א: הכירו את מור חואטומכבי חיפה לדין על הקריאות הגזעניות נגד אנטואן קונטה
נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר (רמי כהן שמאלי)

מכבי חיפה שכרה חברת חקירות לבדיקת מחלקת הנוער

רביעי | | 15:19    מאת אדי חליאבין

הנהלת המועדון בוחנת התנהלות גורמים במחלקת הנוער שהבטיחו לקדם ילדים תמורת תשלום כספי. אשכנזי ברשימת ההמתנה של הנבחרת, גורפינקל ואבו פאני מבוקשים בהפועל חדרה

מכבי חיפה הודיעה היום (רביעי) כי משרד חקירות חיצוני יבדוק את התנהלות מחלקת הנוער, זאת לאחר שנחשף כי מאמנים דורשים לכאורה סכומי כסף מהורים כדי שילדים ישחקו.

ממכבי חיפה נמסר: "בהמשך לעדויות שהגיעו לראשי המועדון ופרסומים שונים בתקשורת, העוסקים באשר התרחש לכאורה במחלקת הנוער שלנו, ומתוך כוונה לחתור לאמת ולבדוק את אמיתות הדברים, הוחלט כי גורם חיצוני ובלתי תלוי, בדמות חברת חקירות פרטית, הוא שיערוך בדיקה מקיפה בנושא ויגיש את מסקנותיו לנשיא המועדון יעקב שחר".

לא יצא לחופשה. יובל אשכנזי (אינסטגרם)
בנושא אחר, בעוד שחקני מכבי חיפה יצאו לחופשה בת שלושה ימים ממנה ישובו בסוף השבוע, כאשר חלק גדול מהם נופש באילת, יובל אשכנזי נמצא ברשימת ההמתנה של נבחרת ישראל ועשוי להיות מוזמן למשחק מול סלובניה בשל חסרונו של ניר ביטון הפצוע. אשכנזי ממשיך באימונים אישיים אצל פיוזיותרפיסט הקבוצה תומר בסן. בתוך כך, מספר שחקנים בקבוצה יגלו בימים הקרובים על עתידם. יהב גורפינקל ומוחמד אבו פאני עשויים להיות מושאלים להפועל חדרה, כמו בעונה שעברה, כאשר גם גיל יצחק ושי בן דוד צפויים להיות מושאלים. עתידו של המגן הניגרי הצעיר איקוום אוטין עדיין לא ברור לחלוטין. במקביל, במועדון מחפשים קשר אחורי זר ויש מספר שמות על הפרק.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות