יאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''פפ גווארדיולה: ''למה שאעזוב את סיטי? אני נשאר''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''מסי: ''אנחנו לא מספיק טובים כדי לזכות בצ'מפיונס''זלמנסון: ''משחק קשה מאוד, אך נגיע רעבים ומוכנים''
אצטדיון בלומפילד (הפועל ת''א, האתר הרשמי)

כל האישורים התקבלו: בלומפילד נפתח באופן רשמי

חמישי | | 18:33    מאת מערכת ישראל ספורט

אפשר לברך על המוגמר: עיריית תל אביב וראשי האצטדיון קיבלו את האישורים הנדרשים מהרשויות. המתקן המשופץ יארח את המשחק בין בני יהודה לעירוני קריית שמונה ביום ראשון (20:00)

רשמית: מחזור פתיחת העונה ישוחק בבלומפילד. לאחר שעיריית תל-אביב-יפו וחברת היכלי הספורט קיבלו את כל ההיתרים מהגורמים הרלוונטיים, החליטה המנהלת לפנים משורת הדין ולמרות לוח הזמנים הקצר, לאשר היום (חמישי) את האצטדיון כבר למחזור הפתיחה. המשחק הראשון שישוחק בו הוא המפגש בין בני יהודה לעירוני קריית שמונה, אשר יתקיים ביום ראשון, בשעה 20:00, והבא אחריו יהיה משחקה של הפועל תל אביב נגד מכבי נתניה, אשר יתקיים ביום שני, בשעה 20:15.
 


יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון: "זהו יום חג לכדורגל הישראלי, לקבוצות התל-אביביות ולעיר תל-אביב-יפו. במשך החודשים האחרונים שבתי ואמרתי כי אני מאמין לראש העיר, מר רון חולדאי, ולמנכ"ל העירייה, מר מנחם לייבה, שהתחייבו כי האצטדיון יעמוד לטובת הכדורגל הישראלי כבר לפתיחת העונה. הבטיחו וקיימו! אני מבקש לשבח את העירייה וקברניטיה על העמידה ביעדים והקמת מתקן מרהיב שמכבד את כולנו. זאת ההזדמנות לבקש מעוד ראשי ערים להרים את הכפפה ולפעול להקמה ושדרוג מתקנים. האצטדיון החדש מציע מזנונים מפוקחים, תאי שירותים בתקן משופר מזה האירופאי ועוד. בצירוף לוח שעות נוח המתאים למשפחות, אני מזמין את הציבור לקחת חלק במשחקי ליגת הבורסה לניירות ערך ובמשחקי הליגה הלאומית. תודה לכל מי שטרח, סייע ועזר לעמוד בהתחייבויות".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות