חיים סילבס: ''לא היה שום דבר אישי עם עדן בן בסט''אל חלאיפי הורשע בשוחד למזכ''ל פיפ''א לשעבריאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''פפ גווארדיולה: ''למה שאעזוב את סיטי? אני נשאר''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''
רותם לב על הפודיום (צילום פרטי)

אלוף אירופה בגלישת רוח מהערבה התיכונה: רותם לב

רביעי | | 23:14    מאת מערכת ישראל ספורט

התקווה החדשה? בתחרות בינלאומית לגולשי רוח במכמורת, בה השתתפו 168 מתחרים מ-18 מדינות בעולם, זכה רותם לב ממושב צופר במקום הראשון והוכרז כאלוף אירופה עד גיל 17

היום (רביעי) נערכה תחרות בינלאומית לגולשי רוח במכמורת. בתחרות השתתפו 168 מתחרים מ-18 מדינות בעולם, כאשר רותם לב ממושב צופר זכה במקום הראשון והוכרז כאלוף אירופה עד גיל 17. 

רותם לב (צילום פרטי)
רותם מתאמן במרכז לספורט וחינוך ימי באילת מכיתה ה'. במשך שבע שנים רצופות (היום בכיתה י"א) הוא נוסע כל יום לאילת בשעה 11 בבוקר וחוזר בשעה 20:30 בערב. לאורך השנים השתתף לב בשלוש אליפויות עולם ואליפות אירופה נוספת לפני הנוכחית בה זכה בתואר, זאת בנוסף לתחרויות בישראל בהן השתתף לאורך השנה וזכה בניקוד מצטבר. 

 ראש המועצה האזורית הערבה, אייל בלום, אמר: "אנחנו מתרגשים, גאים, מפרגנים ומחזקים את רותם והמשפחה כולה! ברכות חמות מכולנו בערבה התיכונה!".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות