חיים סילבס: ''לא היה שום דבר אישי עם עדן בן בסט''יאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''פפ גווארדיולה: ''למה שאעזוב את סיטי? אני נשאר''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''מסי: ''אנחנו לא מספיק טובים כדי לזכות בצ'מפיונס''
עוזב את ההתאחדות. דודי גיל (יח''צ)

דודי גיל: ''עוזב את ההתאחדות'', יורם באומן יחליפו?

חמישי | | 11:38    מאת אדי חליאבין

ממלא מקום יו''ר ההתאחדות יבשר רשמית על החלטתו בישיבה הבאה: ''הגיעה העת לעזוב, אני מכוון לאתגר חדש''. יו''ר מנהלת הליגות לשעבר צפוי לקבל את התפקיד ולהתמנות ליו''ר החדש

דודי גיל, מ"מ יו"ר ההתאחדות לכדורגל והגזבר, החליט לסיים בתקופה הקרובה את כהונתו כחבר הנהלת ההתאחדות וכן את תפקידיו השונים בארגון - כך הודיעו היום (חמישי) בהתאחדות לכדורגל. מי שצפוי להתמנות ליו"ר הקבוע החדש של ההתאחדות הוא יורם באומן, מי שכיהן בהמשך מעט יותר משנתיים (2014-2016) כיו"ר הראשון של מנהלת הליגות לכדורגל.
 
גיל מסר: "אחרי שנים לא מעטות בהתאחדות לכדורגל, בהן השקעתי מזמני וממרצי לטובת הארגון והכדורגל, בו ראיתי ואראה תמיד כלי חינוכי, חברתי, תרבותי ולאומי מהמעלה הראשונה, אני מוצא כי הגיעה העת להתחלה חדשה. העובדה שכעת מתאפשר לי לסיים את תפקידיי המשמעותיים בהתאחדות כאשר מצבה הכלכלי איתן, לאחר שרק לפני כארבע שנים נקלעה לקושי כלכלי מאיים, היא הישג עצום ברמה האישית והארגונית. אני מאמין שההתאחדות לכדורגל, הגוף המשמעותי והמוביל בענף, תשכיל להמשיך ולקדם את המשחק ברמות המקצועיות, החובבניות, בגילים הצעירים, בין נשים וגברים כאחד, ובעיקר ברמת הנבחרות". 

היו''ר הבא? יורם באומן (ישי נאמן)
עוד הוסיף גיל: "כמי שכיהן בתפקידי ניהול בכירים במשק, אני מכוון כעת לאתגר חדש וברור לי כי זה יצריך השקעה גדולה ולא יאפשר לי להקדיש להתאחדות לכדורגל את הזמן הרב שמחייב תפקיד היו"ר. בחודשים האחרונים לקחתי על עצמי אחריות גדולה מתוך מחויבות להתאחדות ולענף, הקדשתי שעות ארוכות לניהול הארגון, אף יותר מבעבר, ואני מבקש להודות לכל מי שסייע לי לאורך הדרך ולרבים שביקשו שאקח עלי באופן קבוע את תפקיד היו"ר". 

גיל סיכם: עבדתי יחד עם שלושה יושבי ראש וכל אחד מהם הפך גם לחבר אישי ושותף לדרך, כך גם חברי וחברות הנהלת ההתאחדות ועובדיה. כאשר תתכנס הנהלת ההתאחדות לישיבתה הבאה אודיע על סיום חברותי בה, אבל תמיד אמשיך לפעול לטובת ההתאחדות והכדורגל שלנו. אני מבקש לאחל הצלחה לכל מי שימונה לתפקיד יו"ר ההתאחדות ואסייע לו ככל שיבקש".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות