חוגג דורש להגביל את השקעת הבעלים בליגת העלברומר ביקש כרטיס לדרבי ונענה: ''אולי אחד בלחץ''חיים סילבס: ''לא היה שום דבר אישי עם עדן בן בסט''אל חלאיפי הורשע בשוחד למזכ''ל פיפ''א לשעבריאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''הסמל יעזוב? ''קשיים במו''מ בין ריאל מדריד לראמוס''
נילי בלאק חוגגת (באדיבות התאחדות אילת)

בפעם הרביעית ברציפות: נילי בלאק אלופת העולם

ראשון | | 16:52    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלית המתחרה בקטגוריית משקל עד 60 ק"ג ניצחה את הרוסיה יקטרינה ויניקובה בקרב הגמר בתחרות שהתקיימה בבנגקוק. בלאק: ''היכולת לשמור על מנטאליות לאורך זמן מבדילה אותי''

נילי בלאק (עד 60 ק"ג, מאמן בני קוגן) ניצחה היום (ראשון) את הרוסיה יקטרינה ויניקובה בקרב מרשים באליפות העולם באגרוף תאילנדי שמתקיימת בבנקוק, בהשתתפות מאות ספורטאים מכל העולם. בכך הפכה בלאק לאלופת העולם בפעם הרביעית. בדרכה לגמר היא ניצחה בין היתר מתחרות מאוסטרליה, בלארוס, וסלובקיה.

אלעד סומן (עד 75 ק"ג, מאמן אלכס דר) זכה במדלית הכסף בתום קרב קשה מול יריב תאילנדי. כזכור, אתמול זכה דין חזיזה (עד 54 ק"ג, מאמן רועי הייזלר) במדליית הארד.   כידוע ענף האגרוף התאילנדי פועל בישראל במסגרת התאחדות אילת לענפי הספורט התחרותיים הלא אולימפיים, המסייעת לספורטאים במלגות, ציוד, אנשי מקצוע ועוד.

נילי בלאק: "היכולת לשמור על מנטליות מסוימת לזמן ארוך במשך 4 שנים ברציפות, זה החלק המרגש ומה שאני מרגישה שמבדיל אותי. המוטו שלי הוא שאני לא חייבת כלום לאף אחד ואני לא חוששת לאכזב אף אחד. אני בעיקר מודה לבני קוגן המאמן שלי שמלווה אותי מגיל צעיר ולהתאחדות אילת על התמיכה האינסופית שמעניקים, זה לא מובן מאליו".

בני קוגן: "נילי עשתה זאת שוב, הכל הלך לפי התכנית שלנו. היא השגרירה הכי טובה של מדינת ישראל ועד היום הספורטאית הכי הישגית ומייצגת את כולנו בגאווה".

נשיא התאחדות אילת אריק קפלן: "אין ספק שמדובר בספורטאית הישראלית הגדולה ביותר ב- 4 השנים האחרונות ומהספורטאיות הישראליות הגדולות אי פעם. הכבוד שהיא מביאה למדינת ישראל לא יסולא בפז. היא מהווה דמות להערצה עולמית בענף. אין ספק שנילי היא התקווה הגדולה שלנו למשחקי העולם 2021".

שרת התרבות והספורט, חה"כ מירי רגב: "ישראל מוכיחה שוב ושוב שהיא מעצמה בענף האגרוף התאילנדי עם זכייה בשלוש מדליות באליפות העולם בבנגקוק. נילי בלאק מדהימה את תאילנד עם הישג נדיר ומביאה לנו המון כבוד עם הזכייה במדליית הזהב פעם רביעית ברציפות! זהו הישג נדיר לנילי בלאק שעושה את הלא ייאמן וזוכה בפעם הרביעית ברציפות בתואר אלופת העולם באגרוף תאילנדי. הישג אדיר גם לאלעד סומן על הזכייה במדליית כסף במשקל עד 75 ק"ג ולדין חזיזה על זכייתו במדליית הארד במשקל עד 54 ק"ג.  ברכות לצוות המאמנים של המתחרים, בני קוגן, אלכס דר ורועי הייזלר ולהתאחדות "אילת" שמלווה ותומכת בספורטאים ובענפים הלא אולימפיים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות