לוזון: ''הגמר? קבוצת נוער מחוזקת מול סוללת כוכבים''אבוחצירה ע. מאמן רעננה, דוידוביץ' מאמן השועריםליגת האומות: נבחרת ישראל תארח בנתניה ובסמי עופרהמגן אביב סולומון חתם לעונה נוספת בהפועל כפ''סאשקלון דורשות להקפיא את הירידות בליגה הלאומיתמחר: שר האוצר ייפגש עם ארז כלפון ושמואל פרנקלדיווח: מכבי חיפה פנתה לחלוצה של נבחרת הונדורסגספריני: ''רק באיטליה שורקים פנדל על דברים כאלה''מסי ממשיך לשבור שיאים, גריזמן סיים את העונה?הערב: הפועל חולון רוצה ניצחון ראשון מאז הקורונה
שחקניות נבחרת ישראל (יח''צ)

אנגליה אלופת אירופה לנשים בלקרוס, ישראל שנייה

חמישי | | 23:59    מאת מערכת ישראל ספורט

האנגליות ניצחו את הישראליות 7:10 בגמר של התחרות שהתקיימה בארץ. יו''ר איגוד הלקרוס, דייויד לסדיי: ''בנינו משהו מיוחד, זה לא הסוף זו רק ההתחלה, הנבחרת הוכיחה שהשמים הם הגבול''

אנגליה ממשיכה את רצף הניצחונות, ותמשיך לכהן כאלופה לארבע שנים נוספות, אחרי שניצחה היום (חמישי) בגמר את נבחרת ישראל 7:10. ישראל משפרת עמדות ועולה למקום השני בדירוג האירופי אחרי שבאליפות הקודמת סיימה רביעית.

מנכ"ל איגוד הלקרוס, דיוויד לסדיי: "הבנות נתנו את הכל! בנינו משהו מיוחד, זה לא הסוף זו רק ההתחלה, הנבחרת הוכיחה שהשמים הם הגבול. אנחנו מקווים שההישג האחרון יעודד את משרד התרבות והספורט לתמוך עוד יותר בענף חשוב זה".

חלוקת המדליות הערב (יח''צ)
נשיא התאחדות אילת, אריק קפלן: "נבחרת ישראל הוכיחה שענף הלקרוס חי ובועט במדינת ישראל, מדובר בהישג יוצא מהכלל ,של נבחרת צעירה שגברה על אריות אירופה. העובדה שהנבחרת העפילה ל'משחקי העולם' נותנת לנו תמריץ גדול להמשיך לקדם ולהשקיע בתחום".

שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב על זכיית נבחרת הנשים במקום השני באליפות אירופה שנערכה כאן בישראל: "ברכות לנבחרת הנשים בלקרוס על זכייתה במדליית הכסף ובתואר סגנית אלופת אירופה אחרי משחק מותח נגד בריטניה. נבחרת הנשים הציגה עליונות מרשימה לכל אורך הטורניר וניצחה את כל המשחקים עד לגמר הצמוד הערב. כל הכבוד לדיוויד לסדיי, מנכ"ל האיגוד, סקוט נייס יושב הראש ולנשיא התאחדות איילת, אריק קפלן על אירוח מופתי של טורניר אליפות אירופה כאן בארץ".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות