סיטי מתארחת אצל בורנמות', הופעה 400 לדויד סילבהקאזינס נחת: ''הליגה פה טובה, מקווה לזכות באליפות''דיווח בגרמניה: ''לבנדובסקי יאריך חוזה בבאיירן מינכן''ללא דאבור: סביליה מושלמת אחרי 0:1 על גרנאדהניצחון בכורה: אסטון וילה ניצחה 0:2 את אברטון בביתדורטמונד שוב חזרה מפיגור, ניצחה 1:3 בחוץ את קלןלוקט נחת בישראל: ''מקווה שתהיה לנו עונה נהדרת''לאה פולנסקי סיימה שביעית בגמר 200 מעורב אישיסאואנה: ''אנו רוצים לבנות משהו מיוחד במכבי חיפה''שבת: ריאל רוצה לשמור על מאזן מושלם מול ויאדוליד
דניאל מוסינדי מול נבחרת גרמניה (הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד)

כדוריד: דניאל מוסינדי חתם בארלנגן מהבונדסליגה

רביעי | | 17:55    מאת מערכת ישראל ספורט

המקשר בן ה-18 ואחד הכישרונות הגדולים של נבחרת ישראל הלך בדרכם של חן פומרנץ ואבישי סמולר והצטרף לליגה שנחשבת לליגת הכדוריד הטובה ביותר בעולם: ''צעד גדול, אני מגשים חלום''

רשמית: דניאל מוסינדי הוא הכדורידן הישראלי הבא בבונדסליגה הגרמנית. אחרי שחן פומרנץ, אבישי סמולר ויונתן דיין כבר שיחקו בליגה הטובה בעולם - מוסינדי, שחקנה של נבחרת ישראל ומ.כ חולון, ישחק בעונה הבאה בגרמניה - בקבוצת ארלנגן (סיימה במקום ה-9 בבונדסליגה). המקשר בן ה-18, מהתקוות הגדולות של הכדוריד הישראלי, השתלב בהצלחה רבה בקמפיין החולף של נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה (כבש 14 שערים ב-4 משחקים). מוסינדי שהה בימים האחרונים בהתרשמות בגרמניה, וישתתף כבר בשבוע הבא עם ארלנגן במחנה אימונים שייערך באשווגה.

מוסינדי אמר היום (רביעי): "אני מתרגש מאוד. אני מגשים חלום שליווה אותי לאורך שנים. זה צעד גדול עבורי, ואני מאמין שהוא יעזור לי לעשות את קפיצת המדרגה. אני מאושר להגיע למועדון מהרמה הגבוהה ביותר, ואתן את כל כולי כדי להצליח ולהמשיך להתפתח, ובמקביל לייצג את הכדוריד הישראלי בכבוד הראוי לו. אני רוצה להודות למ.כ חולון, לכל האנשים שעזרו ותמכו. אני רוצה להודות למאמנים בנבחרות ישראל שעזרו לי רבות להשתפר, ומכאן נותר לי להמשיך לעבוד קשה כדי לעמוד בציפיות ולהצליח".

דניאל מוסינדי במעמד החתימה בגרמניה (באדיבות מ.כ חולון)
מוסינדי הופך לשחקן הישראלי השלישי כעת בגרמניה אחרי ההיקלטות של יונתן דיין (ירד עם גומרסבאך לליגה השנייה) ויואב לומברוזו (העפיל עם אייזנאך לליגה השנייה). כל זאת, בקיץ שבו שחקני נבחרת ישראל פורשים כנפיים לאירופה (רם טורקניץ ישחק בשבדיה, דן טפר בצרפת ואדיר כהן צפוי לעשות זאת בשוויץ). מלבד סמולר, פומרנץ, דיין ולמברוזו - שיחקו בעבר בגרמניה גם עידן מימון וגיל פומרנץ בליגת המשנה, ובקטגוריית הנוער - דן טפר וסהר שחק.

ארלנגן צפויה לפחות בשלב הראשון לפתח את מוסינדי בקבוצת המשנה עד גיל 23, ובמקביל בקבוצה הראשונה של המועדון. המנהל הספורטי של ארלנגן קווין שמידט הבהיר כי אחרי מוסינדי נערך מעקב ושבמועדון סומכים עליו מבחינת ההתפתחות. אגב, אחרי מוסינדי עקוב מספר קבוצות בגרמניה בשתי הליגות הבכירות.

בחולון התייחסו למעבר בהתרגשות: "מתוך שלל הצעות שהוגשו עבור דניאל, הוחלט שהמועדון הגרמני הינו האופציה הטובה ביותר להתפתחותו. המועדונים הגיעו לסיכום על העברתו. מ.כ יובלים חולון בטוח שבמועדון ארלנגן יעזרו לדניאל לממש את הפוטנציאל הגלום בו, דבר שיתרום לו רבות ולנבחרת ישראל. אנחנו בטוחים שדניאל ייצג בכבוד את מועדון הכדוריד חולון ואת הכדוריד הישראלי, ואנחנו מאחלים לו הצלחה רבה. אוהבים אותך דניאל, ותזכור שתמיד יש לך בית שמחכה בחולון...".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות