ריאל מדריד ניצחה 1:3 את סלטה ויגו, מודריץ' הורחקבתוספת הזמן: מכבי חיפה ניצחה 1:2 את מכבי נתניה2:2 ענק בין סיטי לטוטנהאם, ליברפול וארסנל מושלמותהשלימו את הסגל: טיילר דורסי חתם במכבי תל אביבערב ענק: שון וייסמן כבש רביעייה ב-0:5 של וולפסברגרהצהרת כוונות: 1:5 ביתי מרשים דורטמונד על אוגסבורגדז'קו האריך חוזה ברומא, מנצ'סטר נאבקת על סאנצ'ונבחרת הקדטים סיימה במקום ה-11 באליפות אירופה הבכורה תחכה: דאבור מחוץ לסגל סביליה מול אספניולהחלוץ הבכיר נמחק מהרוטציה: על חידת אלירן עטר
עוזב את ישראל. פדרו גלבאן (צילום מסך)

נמאס להם: פדרו גלבאן ומשפחתו יעזבו את ישראל

שני | | 16:33    מאת מערכת ישראל ספורט

הכדורגלן החליט לא להמתין להכרעת בית המשפט בעניינו ויעזוב את המדינה. פרקליטו תומר ורשה: ''הוא אינו מוכן שיתייחסו אליו ואל משפחתו בצורה שאינה מכבדת את מעמדו ותרומתו לספורט בארץ''

עו"ד תומר ורשה, פרקליטו של פדרו גלבאן, הוציא היום (שני) הודעה לתקשורת בה הודיע שגלבאן ומשפחתו החליטו לעזוב את ישראל מרצונם, ולא להמתין להכרעת בית המשפט בעניינם. ורשה הוסיף בהודעתו: "משפחת גלבאן ציינה כי החליטה לעשות כן למרות התמיכה הרחבה שקיבלה מהציבור הרחב, ולמרות שההליך המשפטי בעניינה הצליח להשאירה בארץ בינתיים ועד להחלטה אחרת, בניגוד לעמדתו התקיפה של משרד הפנים".

פדרו גלבאן (רמי כהן שמאלי)
עו"ד ורשה הוסיף: "פדרו גלבאן הוא שחקן מוערך ומעוטר, שחי בישראל כל השנים ככוכב כדורגל, והוא אינו מוכן שיתייחסו אליו ואל משפחתו בצורה שאינה מכבדת את מעמדו ותרומתו לספורט הישראלי. גלבאן ומשפחתו כמובן שהיו מעדיפים ששר הפנים יעניק להם מעמד קבוע בארץ, אך לאור סירובו העיקש של השר ולמרות הצו שקיבלו מביהמ"ש שמותיר אותם בישראל לצורך הדיון המשפטי, הם אינם מעוניינים להישאר בחוסר ודאות ומעדיפים להמשיך את חייהם המשפחתיים במקום אחר, בראש מורם”.

עו"ד ורשה מסר כי הוא מצטער מאד על כך שמשפחת גלבאן החליטה לוותר על ההליך המשפטי, אך הוא בהחלט מבין זאת לאור הדרך המשפילה שמשרד הפנים נהג בהם, ובייחוד לאור האפליה הקשה של גלבאן מול שחקנים אחרים. "פדרו גלבאן ראוי ליחס טוב יותר ואני מאחל לו שיצליח בכל אשר יפנה", אמר ורשה.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות