חיים סילבס: ''לא היה שום דבר אישי עם עדן בן בסט''אל חלאיפי הורשע בשוחד למזכ''ל פיפ''א לשעבריאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''פפ גווארדיולה: ''למה שאעזוב את סיטי? אני נשאר''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''
חזר לפריס. ניימאר (טוויטר)

ניימאר שב לפריס וצפוי להיפגש עם ראשי סן ז'רמן

שני | | 10:39    מאת מערכת ישראל ספורט

הברזילאי הגיע לצרפת במטרה לדבר עם ראשי פ.ס.ז', כשהמטרה העיקרית שלו היא לקבל שחרור לברצלונה. במקביל נחשפו עוד ציטוטים מראיון איתו: ''אני לא גיבור על ולא משמש מודל מושלם לחיקוי''

ניימאר ממשיך לעורר סערה בצרפת לאחר שטען בראיון כי הרגע בקריירה היה המהפך של ברצלונה על פריס סן ז'רמן ב-2017, והיום נפתח פרק נוסף בסאגה כאשר הברזילאי נחת היום (שני) בצרפת והגיע למתחם האימונים של האלופה הצרפתית. חזרתו של הברזילאי לאימונים באה שבעה ימים לאחר אימון הפתיחה של פריס סן ז'רמן, והוא אמור לשוחח בהמשך עם ראשי המועדון ולבשר להם על רצונו לעזוב פנים מול פנים. היעד הבא שלו אמור להיות ברצלונה, ממנה עבר לפ.ס.ז' לפני שנתיים.
 


ניימאר דיבר בראיון נוסף ואמר: "אני לא גיבור-על שמסוגל להתמודד עם כל הלחץ בעולם ולא מושלם ולא מודל לחיקוי מושלם. גם לי יש רגעים קשים, בהם אני רוצה לברוח הביתה ולהתחבא, או להיות עם חברים ומשפחה. אני יודע שיש לי אחריות ענקית ורוצה להתנהג בצורה הכי טובה שאפשר, זה הדבר הכי חשוב לי". על הקופה אמריקה שהחמיץ, אמר הברזילאי: "זה היה רע מאוד, מאוד לא אהבתי את זה. אני לא אוהב אפילו להחמיץ אימונים, אז תתארו לכם איך זה הרגיש. הצלחתי לעודד את החברים שלי ואני שמח מאוד שזכינו, האושר שלהם הוא גם האושר שלי".
 


בינתיים, אביו של ניימאר שמלווה אותו מקרוב לאורך כל הקריירה ניסה להגן על בנו שבצרפת נטען שפעל בחוסר כבוד כלפי קבוצתו לאור ההתבטאות שלו על הרגע הכי טוב שלו בקריירה (ה-1:6 הבלתי נשכח של ברצלונה על פריס סן ז'רמן), ואמר: "לבקר את התגובה הטבעית והכנה שלו שהיא חלק מהסיפור שלו ולהפוך את זה לכך שהוא עשה פרובוקציה למועדון שלו זה רע, יש לאנשים רצון ליצור אש איפה שלא צריך, לזכור רגע משמעותי זה לא חוסר כבוד".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות