איגוד הג'ודו העולמי הודיע על השעיית איראן מכל פעילותכדוריד: ישראל מול פינלנד, ''המטרה - מקום ראשון בבית''ירושלים מארחת את א.א.ק, קטש: ''קבוצה מאוד מסוכנת''ועדת הכשירות אישרה, חסון ימונה ליו''ר ההתאחדותהחלוץ הצעיר והמוכשר מקריית גת: הכירו את דן עובדיההוועדה המקצועית קבעה: הפועל רעננה קופחה פעמייםהרצוג נפגש עם הוועדה, ההחלטה לגביו נדחתה בחודשבשורות טובות לבית''ר י-ם: עידן ורד השלים אימון מלאמכבי נתניה: בצ'יראי וגולובארט נקנסו וישובו לפעילותבשל הדלפה: שחקני מכבי ת''א נקנסו ב-2,000 ש''ח
שחקני נבחרת אלג'יריה חוגגים (האתר הרמשי)

מומחי הווינר: סנגל ואלג'יריה בגמר אליפות אפריקה

ראשון | | 14:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הסנגלים פייבוריטים מול טוניסיה ב-19:00 עם יחס של 1.8 לעומת 3.8, לאלג'יראים יחס של 2.15 לעומת 2.85 לניגריה במשחק שיחל ב-22:00. וגם: כמה תקבלו אם קוליבאלי יכבוש ראשון הערב?

אליפות אפריקה מגיעה לישורת האחרונה, והערב (ראשון) ישוחקו משחקי שלב חצי הגמר. במשחק הראשון של הערב (19:00) תפגוש נבחרת סנגל את טוניסיה, ואילו במשחק השני (22:00) תפגוש אלג'יריה את ניגריה לחצי גמר מרתק.
 


נבחרת סנגל מגיעה לחצי הגמר לאחר שניצחה את בנין 0:1 בשלב רבע הגמר ונבחרת טוניסיה מגיעה לאחר ניצחון מרשים על מדגסקר 0:3 ברבע הגמר. מומחי ה-Winner מאמינים כי הערב סנגל היא זו שתנצח בסיום תשעים הדקות, וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.8, לעומת יחס של פי 3.8 לניצחונה של טוניסיה. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 2.7.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד הסנגלי מוביל חלוצה של ליברפול, סאדיו מאנה, עם יחס של פי 4, אחריו קייטה לבד עם יחס של פי 5.5 ובמקום השלישי מבאיה ניאנג עם יחס של פי 6.5. לחובבי ההימורים האקזוטיים במידה ותהמרו כי קלידו קוליבאלי יבקיע את השער הראשון תוכלו להכפיל את סכום הימורכם בפי 20.

בצד הטוניסאי ניצב בראש הטבלה ווהבי חאזרי עם יחס של פי 6.5, אחריו טאהה יאסין עם יחס של פי 7.5 ובמקום השלישי יוסף מסאקני עם יחס של פי 9.  לחובבי ההימורים האקזוטיים במידה ותהמרו כי יאסין מראח יבקיע את השער הראשון תוכלו להכפיל את סכום הימורכם ביחס של פי 25.
 


במפגש השני של הערב תפגוש נבחרת אלג'יריה את ניגריה לאחד מהמשחקים המרתקים ביותר באליפות. אלג'יריה מגיע למשחק לאחר שניצחה ברבע הגמר את חוף השנהב בפנדלים, ניגריה לעומתה הצליחה לסיים את שלב רבע הגמר במהלך הזמן החוקי כאשר ניצחה את דרום אפריקה 1:2 משער בדקה ה-89. מומחי ה-Winner מאמינים כי הערב אלג'יריה צפויה לצאת עם הניצחון, וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.15, לעומת יחס של פי 2.85 לניצחונה של ניגריה.

את טבלת הפייבוריטים לשער הראשון בצד האלג'ירי מובילים בגדאד בואונג'אח ואיסלאם סלימאני עם יחס של פי 6 כל אחד, אחריהם קשרה של מנצ'סטר סיטי ריאד מחרז עם יחס של פי 7. לחובבי ההימורים האקזוטיים במידה ותהמרו כי אייסה מנדי יבקיע את השער הראשון תוכלו להכפיל את סכום הימורכם ביחס של פי 25.

בצד הניגרי מוביל את הטבלה אודיון איגאלו חלוצה של שנחאי הסינית עם יחס של פי 5.5, אחריו פול אונואצ'ו עם יחס של פי 6 ובמקום השלישי אחמד מוסא עם יחס של פי 7.5. לחובבי ההימורים האקזוטיים במידה ותהמרו כי וויליאם טרוסט-אקונג יבקיע את השער הראשון תוכלו להכפיל את סכום הימורכם ביחס של פי 25.

נגישות