חיים סילבס: ''לא היה שום דבר אישי עם עדן בן בסט''יאניס ספרופולוס: ''השחקנים יגיעו רעננים ומוכנים''רוג'ר פדרר נותח בברכו - ויחמיץ את הרולאן גארוסרשמית: מרטין ברייתווייט חתם בברצלונה עד 2024משה חוגג: ''לא יכול לבד, צריך את האוהדים איתי''זדה הוצג בנס ציונה: ''אני לא חושש מירידת ליגה''פפ גווארדיולה: ''למה שאעזוב את סיטי? אני נשאר''בלבול: ''שרי? גם למסי ורונאלדו יש ימים פחות טובים''דראפיץ': ''מעצב נולדים גיבורים וקהת הגיבור שלנו''מסי: ''אנחנו לא מספיק טובים כדי לזכות בצ'מפיונס''
מורן סמואל על הפודיום (דטלב סייב, מרכז דניאל לחתירה)

הישג מרשים: מדליית כסף למורן סמואל בגביע העולם

ראשון | | 13:01    מאת מערכת ישראל ספורט

פראלימפי: החותרת הישראלית, סגנית אלופת העולם, רשמה תוצאה של 12:06.99 במקצה של 2000 מטר בתחרות שהתקיימה בהולנד. מדליית זהב לרביעיית החותרות, זהב גם שי-לי מזרחי ושאהין

החותרת הישראלית הפראלימפית, סגנית אלופת העולם, הדהימה את יריבותיה כאשר רשמה תוצאה של 12:06.99 דקות במקצה 2000 מטר שלפניה החותרת הנורווגית בזמן של 11:30.11 דקות. מורן השתתפה הבוקר (ראשון) בגמר גביע העולם בחתירה המתקיימת בעיר רוטרדם שבהולנד.

החותרת הבכירה ניצחה את החותרות משוודיה, גרמניה ואוקראינה. מורן חותרת במרץ לקראת אליפות העולם שתתקיים בספטמבר שם היא תנסה לזכות שוב בתואר אליפות העולם באולימפיאדת טוקיו 2020. עוד בגביע העולם, שמוליק דניאל החותר הפראלימפי הממוקם במקום 13 בעולם, הגיע למקום הרביעי והמכובד בגמר בזמן של 11:14.04 והיה במרחק של 20 שניות מלעמוד על הפודיום. בנוסף, הזוג הפראלימפי שי-לי מזרחי וסלאח שאהין זכו במדליית זהב בקטגורית זוגית.

שי לי וסאלח שאהין (דטלב סייב, מרכז דניאל לחתירה)
הרביעייה עם המדליות ברוטרדם (דטלב סייב, מרכז דניאל לחתירה)
לאחר תחרות צמודה בשעות הצהריים ברוטרדם החותרים הפראלימפים מיכל פיינבלט, סימונה שטוק גורן, ברק חצור ואחיה קליין, בסירת רביעייה עם הגאית מריסה לאה סאס זכו במדליית זהב במקצה סירת רביעייה בזמן של 8:17.49 דקות כשהם משאירים מאחור את הנבחרות מהולנד, אוקראינה, ופולין. החותרים נמצאים בכושר שיא והפגינו זאת היום, כשהם מביטים קדימה לשאר עונת התחרויות הבינלאומיות.

כידוע, איש הצוות אחיה קליין, התעוור ב-2013 במהלך נטרול מנהרות חמס בגבול עזה על יד קיבוץ עין השלושה. הוא החל את דרכו כחותר תחרותי במרכז דניאל כשנתיים לאחר מכן. כל החותרים הישראלים, חברי בית הלוחם תל אביב, מתאמנים לסרוגין באגם גבירטה שבאיטליה ובמרכז דניאל לחתירה בנחל הירקון. כל החותרים מתאמנים במהלך השנה במרכז דניאל לחתירה בתל אביב וישובו למסגרת האימונים במרכז במטרה להיערך לעונה הבאה.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות