ג'ודו: גפן פרימו זכתה במדליית ארד בגרנד פרי טשקנטיש דרבי: הפועל ת''א הביסה 91:112 את מכבי אשדודדיווח חי: אשרם וזליקמן בגמר הקרב רב באליפות העולםדראפיץ': ''אם היינו מנצחים, היו אומרים שאני מאמן גדול''לקראת מכבי חיפה: עטר ויונתן כהן לא בסגל מכבי ת''אאביטן קיבל הצעה לחוזה חדש לשנתיים, קמארה הצטרףבכורה לדוס סנטוס, תאמבי: ''נס ציונה עושה חיים קשים''חוגג הגיע לאימון בית''ר י-ם לפני ק''ש: ''אופי מנצח כישרון''לקראת מכבי ת''א: מאות אוהדים הגיעו לאימון מכבי חיפהדגו: ''זה קרב תחתית לכל דבר, צפוי משחק קשה מאוד''
שלא יעשה טובה. ניימאר (האתר הרשמי)

לאונרדו: ''אנחנו לא צריכים שחקנים שעושים טובה''

שלישי | | 09:38    מאת מערכת ישראל ספורט

המנהל המקצועי של פ.ס.ז' תקף את הכוכב שלא התייצב לאימונים: ''אין שחקן שיותר גדול מהמועדון. רוצים למכור אבל לא קיבלנו הצעה. ברצלונה? אומרים שהיא רוצה אותו, אבל היא לא פנתה אלינו''

סגאת ניימאר, ברצלונה ופריס סן ז'רמן מסרבת לגווע. אחרי שהברזילאי נעדר מאימון פתיחת העונה של אלופת צרפת, המנהל הספורטיבי החדש-ישן של הקבוצה לאונרדו התראיין הלילה (בין שני לשלישי) וסיפר כי המועדון לא מונע מניימאר לעזוב.

המנהל המקצועי של פ.ס.ז' לאונרדו אמר: "ניימאר יכול לעזוב את פריז אם תגיע הצעה שתתאים לכל הצדדים. אבל עד כה, אנחנו לא יודעים אם יש מועדון שרוצה לרכוש אותו - ובמחיר שלנו. כל מה שאנחנו יודעים הוא שזה לא משהו שקורה ביום אחד, זה בטוח".
 


עוד הוסיף: "דיברנו עם ניימאר והפמליה שלו, העמדה שלו ברורה (לעזוב), מה שבטוח הוא שיש לו חוזה ל-3 שנים וכל עוד לא קיבלנו הצעה רשמית, אין כלום. אין הצעה על ניימאר, אבל זה נכון שהיו לנו מגעים פשוטים. היו שאלות התעניינות, אך הכל היה שטחי בינתיים. כן, ברצלונה יצרה איתנו קשר ואמרו שהם מעוניינים לרכוש אותו. יחד עם זאת, אנחנו לא מועדון מוכר ועוד לא ראינו שהם במצב של רכישה. מה בארסה צריכה לעשות? לשוחח איתנו ולנהל מו"מ, זה הכל".

לאונרדו סיכם: "ניימאר היה צריך להגיע היום והוא לא עשה זאת. ננתח את הנושא ונסיק את המסקנות שלנו. אני לא יודע מתי הוא יחזור לאימונים. אני רק יודע שהוא לא התייצב כשהיה צריך, היום. פ.ס.ז' רוצה לבנות על שחקנים שרוצים להישאר כאן וליצור משהו גדול. כדי שמועדון יתקדם הוא צריך שתהיה לו שליטה על הכל, כולל על השחקנים החשובים ביותר שלו. אנחנו לא צריכים שחקנים שעושים טובה למועדון בזה שהם נשארים כאן".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות