בפעם השנייה בתולדותיה: אלג'יריה אלופת אפריקהדיווח בפורטוגל: אנדרה ז'ראלדש יושאל למכבי ת''אמצאו שוער: ג'וש כהן סיכם את תנאיו במכבי חיפההפועל חדרה גברה 0:2 על סכנין, אליאל פרץ כבשלינוי גבע היא אלופת העולם בגלשני רוח עד גיל 20קבוצה בליגת העל תוכל לרשום 2 מתאזרחים בלבדהכנה: הפועל תל אביב והפועל רעננה נפרדו ב-0:0מכבי ת''א פותחת עונה, איביץ' עם סגל חסר מחר נבחרת השחייה האומנותית סיימה במקום ה-12פורסם לו''ז היורוליג, מכבי ת''א פותחת אצל חימקי
מישה זילברמן היום (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

זילברמן הפסיד בחצי הגמר - אך זכה במדליית ארד

שבת | | 13:41    מאת מערכת ישראל ספורט

שחקן הבדמינטון הישראלי השיג מדליה ראשונה בקריירה במשחקי אירופה למרות שנכנע לאנטוסון מדנמרק. מדובר במדלייה השביעית של ישראל בתחרות. מדבדב יישא את דגל ישראל בטקס הסיום

היסטוריה: מדליית ארד למישה זילברמן  במשחקי אירופה בבדמינטון במינסק. זילברמן נוצח היום (שבת) בחצי הגמר של התחרות שמשמשת גם כאליפות אירופה בידי הדני אנדרייס אנטונסן, המדורג מספר 2 בטורניר ו-31 בעולם, בשתי מערכות. במערכה הראשונה נוצח 21:9 ובמערכה השנייה נוצח 21:11.

מישה זילברמן היום (עמית שיסל, הוועד האולימפי הישראלי)
מישה זילברמן סיכם את התחרות: "העייפות מהמשחק אתמול הכריעה אותי. אתמול נתתי 120% מיכולתי, והרגשתי היום שאינני יכול להפיק זאת היום מהגוף שלי. עשיתי את המקסימום עפ"י מה שהגוף איפשר לי היום. רק עכשיו אני מעכל את גודל ההישג. אני בטוח שמחר, כשאהיה על הפודיום יהיה לי פלאשבק גדול לרגעי הסיום של המשחק אתמול ברבע הגמר בו ניצחתי בשלוש מערכות.  אני מקווה שההישג הגדול הזה יקדם את הבדמינטון בישראל ואת החשיפה לענף. אני מאמין, שלראשונה אשפר את הדירוג העולמי שלי ואפרוץ את מחסום ה-40 שהיה דירוג השיא שלי. נחכה ליום שלישי ונדע".

אנדריי מדבדב בפעולה (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
בנושא אחר, המתעמל אנדריי מדבדב, סגן אלוף אירופה בקפיצות, שיופיע מחר בגמר הקפיצות במשקי אירופה במינסק נבחר לשאת את דגל ישראל מחר בטקס הסיום של משחקי אירופה ה-2. מדבדב העפיל לגמר הקפיצות בתחרויות במינסק מהמקום השלישי עם 13.466 נקודות.

הבוקר, מיד אחרי שראש משלחת ישראל דני אורן הודיע לו כי ישא את דגל ישראל בטקס הסיום, אמר מדבדב: "אני נרגש מאד. זוהי זכות גדולה עבורי. ראיתי בעבר ספורטאי על ישראלים נושאים את דגל ישראל, ותמיד חלמתי שגם אני אכנס לרשימה היוקרתית הזאת. אני מרגיש שככל שספורטאי עולה בסולם ההישגים שלו, המחויבות שלו גדלה. אני מודה לוועד האולימפי בישראל על האמון שנתן בי".

נגישות