אמארה סטודמאייר: ''אין סיכוי שאשאר בבית חודשיים''האנזי פליק: ''100 שערים? השיאים לא מעניינים אותי''יואב כץ מאוכזב: ''אנחנו עדיין חלודים, ההגנה חלשה''הפועל ת''א: ''אף אחד פה לא רוצה להתעורר מהחלום''חוזז: ''עברתי תקופה לא קלה, אך שמח שלא ויתרתי''הפועל ב''ש: ''זה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה''דן איינבינדר: ''שמח שידענו לגלות אופי ולחזור למשחק''אכזבה גדולה במכבי חיפה: ''יש תחושה של סוף עונה''יואב עומר ומאיה מוריס ניצחו, נוי דריהן נפצעה ופרשהגרובס: ''צריך להתרכז בעצמנו'', קלינגר: ''זה היה תענוג''
מישה זילברמן היום (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)

המשחקים האירופיים: זילברמן ברבע גמר הבדמינטון

חמישי | | 15:29    מאת מערכת ישראל ספורט

הישראלי השיג 0:2 על יאיבה הונגרי בדרך לשלב הבא, קסניה פוליקרפובה הודחה בשמינית הגמר. התעמלות מכשירים: מדבדב ונצר עלו לגמרים בתרגיל הקפיצות, דולגופיאט ושטילוב אכזבו

הישג היסטורי לשחקן הבדמינטון האולימפי של ישראל מישה זילברמן, שהעפיל היום (חמישי) לראשונה בקריירה שלו לרבע גמר אליפות אירופה המתקיימת במסגרת משחקי אירופה במינסק. זילברמן ניצח בשתי מערכות (21:23 ו-16:21) את ההונגרי גרגרלי קראוסז. יריבו של זילברמן ברבע הגמר מחר הוא ההולנדי מארק קאליאו המדורג 30 בעולם. אגב, בבדמינטון המפסידים בחצי הגמר זוכים שניהם במדליית ארד, מה שאומר שאין משחק על מקומות 3-4.

אנדריי מדבדב בפעולה (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
* התעמלות מכשירים: אנדריי מדבדב העפיל לגמר הקפיצות עם ממוצע של 14.633 נקודות לשתי הקפיצות שלו, מה שהציב אותו במקום השלישי בתחרות. גם אופיר נצר העפילה לגמר הקפיצות, כשהיא מדורגת במקום שישית במוקדמות עם ממוצע של 13.483 נקודות. הגמרים יתקיימו ביום ראשון. מנגד, ארטיום דולגופיאט, שעלה אחרי פציעה לתרגיל הקרקע, קיבל עליו 13.866 נקודות, כך שהוא דורג במקום ה-17 ונותר מחוץ לגמר.

אופיר נצר בפעולה (עמית שיסל, הוועד האולימפי בישראל)
גם אלכס שטילוב לא העפיל לגמר הקרקע, אחרי שזכה לציון של 13.100 נקודות. שטילוב התחרה גם בתרגיל המתח, בו הוא זכה לציון של 13.833 נקודות וסיים שביעי. בהמשך שטילוב הוציא על הסוס 13.400 נקודות ולצערו, הוא לא העפיל לאף גמר. דולגופיאט, שהתחרה בסוס הסמוכות זכה לציון של 13.900 נקודות, התוצאה השביעית בטיבה, כך שהוא נותר גם מחוץ לגמר הזה.

אלכס שטילוב היום (עמית שיסל, הוועד האולימפי)
* קסניה פוליקרפוב נוצחה בשמינית גמר אליפות אירופה בבדמינטון בידי הדנית מיה בליכפלדט בשלוש מערכות והודחה. מערכה ראשונה נוצחה 21:9, במערכה השנחיה ניצחה 21:21 ובמערכה השלישית נוצחה 21:17.

* הקלעית טל אנגלר סיימה במקום ה-21 מבין 39 קלעיות בירי ברובה למרחק 50 מטרים , 3 מצבים 40×3 עם 1153 נקודות. בתרגיל הכריעה השיגה 384 נקודות, בתרגיל השכיבה 386 נקודות ובתרגיל העמידה 383 נקודות.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות