בפעם השנייה בתולדותיה: אלג'יריה אלופת אפריקהדיווח בפורטוגל: אנדרה ז'ראלדש יושאל למכבי ת''אמצאו שוער: ג'וש כהן סיכם את תנאיו במכבי חיפההפועל חדרה גברה 0:2 על סכנין, אליאל פרץ כבשלינוי גבע היא אלופת העולם בגלשני רוח עד גיל 20קבוצה בליגת העל תוכל לרשום 2 מתאזרחים בלבדהכנה: הפועל תל אביב והפועל רעננה נפרדו ב-0:0מכבי ת''א פותחת עונה, איביץ' עם סגל חסר מחר נבחרת השחייה האומנותית סיימה במקום ה-12פורסם לו''ז היורוליג, מכבי ת''א פותחת אצל חימקי
מאמן נבחרת העתודה, אריאל בית הלחמי (אתר FIBA)

העתודה יצאה לקרואטיה: ''אנחנו ממשיכים להתגבש''

שני | | 12:51    מאת מערכת ישראל ספורט

נבחרת העתודה ממשיכה בהכנות לקראת אליפות אירופה בת''א ואחרי הטורניר בפורטוגל, טסה לטורניר בהשתתפות בלגיה, סלובניה וקרואטיה. המאמן הוסיף לגבי אבדיה: ''דני מבין את החשיבות שלו''

נבחרת העתודה עזבה הבוקר (שני) את פורטוגל אחרי שלושה משחקי הכנה - ניצחונות על צ'כיה ובלארוס והפסד לפורטוגל - ויצאה לקרואטיה שם תשחק החל מיום שישי נגד בלגיה, סלובניה וקרואטיה סגנית אלופת אירופה.

המאמן אריאל בית הלחמי סיכם את הטורניר: "לפחות שניים מהמשחקים היו ברמה גבוהה וזו פעם ראשונה ששיחקנו עם דני אבדיה. אנחנו עדיין מחפשים את התאום הנכון בין השחקנים ומנסים למצוא את ההרכבים הנכונים גם כדי לחפות את החיסרון של גבי צאצאשוילי ולמעשה אנחנו משחקים בלי גבוה טבעי. הנסיעה הזו מעולה. הנבחרת מתגבשת כמו שרצינו ובשני המשחקים האחרונים שיחקנו הרבה יותר טוב. אתמול ניצחנו את הצ'כים שזו הנבחרת שניצחה את החברה שלנו במשחק העלייה מדרג ב' בנוער. אנחנו בדרך לקרואטיה, נעשה שם כמה ימי אימונים ואז נשחק נגד קבוצות טובות במטרה לשפר את המשחק הקבוצתי שלנו".

מאמן נבחרת העתודה, אריאל בית הלחמי (אתר FIBA)
מעבר לחסרון של גבי, הנבחרת חסרה בפורטוגל שלושה גארדים - אופק מלכה, אורי חי ועידו שבת שלא יצא לנסיעה. בית הלחמי התייחס לנקודה הזו: "לצערנו אורי חי נפצע באימון לפני המשחק הראשון בפורטוגל והחמיץ את הטורניר. אופק חשוב לנו מאוד ואני מקווה שיחזור לשחק בקרואטיה. עידו שבת כוח חשוב מאוד בנבחרת אבל יש שחקנים טובים אחרים שצריכים לדעת למלא את מקומו". על ההשתלבות של אבדיה: "דני בסדר גמור. הוא מבין את החשיבות שלו ומשתלב יפה מאוד מבחינה חברתית. לא קל להכניס שחקן כל כך משמעותי לנבחרת שכבר רצה, אבל הוא בוגר וחכם ומהמשחק השני ראינו שהמשחק זרם איתו הרבה יותר טוב".

אחרי המשחקים בקרואטיה הנבחרת תשוב ארצה ואז מצפה לה בסוף השבוע לפני אליפות אירופה טורניר אחרון וחזק במיוחד עם קרואטיה, ליטא וספרד. המשחקים יהיו בהיכל קבוצת שלמה והכניסה אליהם חופשית.

נגישות